Новорічні вогні

Новорічні вогні

Свято Миколая – улюблений день як дітей, так і дорослих. У цей час всі щиро вірять, якщо й не у сивочолого дідугана, який розкладає дарунки під подушками, то в здійснення чудес – однозначно!

Саме у цей святий і чарівний час, за давньою традицією, лучани запалюють вогники на новорічних ялинках. І, звичайно, особлива увага прикута до головної. У Луцьку, як відомо, їх аж три. Адже уже декілька років міська влада прикрашає живі дерева, які ростуть посеред Театрального майдану.
Біля пишно-зелених красунь спорудили сцену. Юні таланти розважали публіку новорічними та різдвяними піснеспівами, а найменші гості з нетерпінням очікували на Святого Миколая.
Привітати лучан зі святом прийшли представники духовенства всіх конфесій, заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук та радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, духовенство різних конфесій. Свято Миколая є особливим для Луцька, адже святий є покровителем нашого міста. Тож, за словами священнослужителів, запалення новорічних вогнів у цей день символізує нашу віру та прославляє Миколая Чудотворця.
Опісля виступу високоповажних гостей на сцену піднявся справжній Святий Миколай у супроводі своїх помічників – янголят. Він привітав лучан зі святом та побажав їм Божого благословіння. А потім разом з лучанами запалив новорічну ялинку. Після цього декілька десятків юних Миколайчиків, виконавши святковий танок, відправились у натовп, аби потішити малечу святковими подарунками.
Цьогоріч ялинки відрізняються світловою гамою – кожна вбрана у свій світловий колір, а іграшки розміщуються за принципом гармонії круга Освальда. 
Окрім живих красунь, які прикрашають центральну площу, новорічний настрій дарує і 14-метрова ялинка з кульок, яку також урочисто відкрили 19 грудня перед розважальним центром «Промінь». Ця техногенна красуня уже стала улюбленим місцем туристів і містян, адже її аналогів ще немає в Україні. 

Ольга КОНОНЧУК.
На фото автора: ялинка біля ТЦ «Промінь»; Миколайчики на Театральній площі; юні таланти; Святий Миколай; головна ялинка Волині.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%