Наша медицина не спроможна відновити здоров’я?

Наша медицина не спроможна відновити здоров’я?

Головному редактору «Волинської газети».
На сторінках Вашої газети неодноразово друкувалися статті професора Григорія Стеценка про проблеми нашої медицини. Хотілося б знати, чи може наша медицина гарантувати здоров’я людини до старості? 
Поліна Сторожук, пенсіонерка, Ковельський район.

З цим листом ми ознайомили доктора медичних наук, професора Григорія Стеценка. До речі, родом він з Вінничини, закінчив Чернівецький медінститут, пройшов шлях від  лікаря сільської дільничної лікарні до професора. Наукові праці (понад 200 статей, дві монографії, два патенти на винаходи) пов’язані із захворюваннями кишко-шлункового тракту. На Волині підготував понад 2000 фахівців у навчальних закладах, які створив і очолював.  Ось що сказав з цього приводу Григорій Семенович:

– На жаль, ні. Існуюча наша, так звана західна традиційна медицина, рятує життя, але відновити здоров’я не спроможна. Вона не володіє методами відновлення здоров’я, профілактики, відсутня рання діагностика захворювань тощо.Навіть хірурги, яких люди більше поважають, аніж терапевтів, не здатні відновити здоров’я, видаляючи каміння, пухлини, пересаджуючи органи тощо. Про це говорили і писали у свій час найвідоміші у світі вчені лікарі-хірурги: Микола Пирогов «майбутнє належить медицині попереджувальній»; Микола Амосов «медицина не може зробити людину здоровою…, більше того , бійтеся потрапити у полон до лікарів». Більше половини лікарів мають хронічні захворювання і відновити своє здоров’я не в силі. І, на жаль, «наш брат» вимирає на 5-7 років раніше своїх пацієнтів».
Але людство вдячне західній медицині за ліквідацію страшних інфекцій, розробку і впровадження ліків, оперативне втручання і т. д., яке рятувало і рятує мільйони й мільйони людей.

– Невже люди приречені  і не мають ніяких шансів  дожити до старості без хвороб?
– На жаль, так. Сьогодні тільки від ліків виникає понад 100 хвороб через їх вживання. Як кажуть у народі, «одне лічить – друге калічить». Причини багатьох хвороб невідомі. Бог визначив людині жити в межах до 100 років. Хоча рідко хто до цього доживає. Якщо й живе, то стає немічним та обузою для рідних.
Але у світі є можливість «випросити» у природи частку життя без хвороб і відновити здоров’я, якщо хвороба «далеко не зайшла». Подібне притаманне східній, зокрема, китайській медицині. У країнах, де поєднують західну і східну медицину, тривалість життя сягає більше 90 років, у нас, в Україні, – 67. Там майже відсутня жовчно-сечо-камінна хвороба, рідше виникають онкозахворювання, ураження судин, суглобів. У той же час в Україні щорічно реєструють майже дві тисячі онкохворих. Від судинних хвороб (інсульт, інфаркт, атеросклероз) щорічно вимирає населення середньостатистичного обласного центру. У віці 45-60 років помирає кожна 10 жінка і кожен 4 чоловік. Статистика жахлива. Хвороби кісток (остеопороз) та зубів (карієс) можна прирівняти до епідемії.

– У чому суть східної медицини?
– Якщо у західній медицині людину «поділили» на частини і «роздали» лікувати вузьким спеціалістам (пульмо, гастро, кардіо, гепато, сексо, ендокринологам та іншим), то східна медицина сприймає людину, як єдине ціле, що є частиною Всесвіту. Кожна людина має свою енергію, яка каналами (мередіанами) циркулює в організмі, затримуючись на дві години у кожному органі. «Забруднення каналів» – це початок хвороби, який діагностується спеціальними приладами, а «пробиття» каналів (відновлення здоров’я) – за допомогою препаратів, виготовлених на основі трав, мінералів, кісток  тощо. Голкотерапія, яку уже всі знають, також надбання східної медицини. Цей метод використовується для чистки каналів, якими циркулює енергія. За спостереженнями східних фахівців, люди помирають від забруднення організму на клітинному рівні, тобто несвоєчасного випорожнення кишківника, довжина якого сягає 7-9 м. Існує сім стадій забруднення. Східна медицина володіє методами очищення організму, поповнення необхідними речовинами, їх регуляції в організмі.

– Що це за такі чудодійні препарати і чи є вони в наших аптеках?
– Їх багато, я назву лише основні. Це насамперед кальцій, який має вісім медалей ВООЗ, хітозан, холікан, спіруліна, цинк, кордіцепс  та інші. Їх вживання не дає побічних ефектів. В аптеках їх нема тому, щоб уникнути підробок, про які неодноразово інформують правоохоронні органи.

– Якщо східна медицина така помічна, як Ви говорите, то чому її препаратів нема у нас?
– Це питання до влади. Існують орієнтовні протоколи лікування, затверджені МОЗ України, у яких, на жаль, не передбачені препарати східної медицини. Великий вплив на процес лікування відіграє фармацевтичний бізнес, реклама на телебаченні тощо.

– Як Ви поясните людям, що фахівець традиційної медицини пропагує східну?
– Я завдячую нашій медицині, яка вивела мене в люди. Але, на жаль, вона сьогодні зайшла в тупик. Філософія східної медицини гласить, що хворобу легше попередити, ніж лікувати. У нас, як я уже зауважував, профілактика відсутня, тому медицина «чекає» на  хворого, а хворий чекає, коли захворіє. Високоефективна дія препаратів східної медицини була засекречена, а з 1954 року їх почали вживати тільки члени Політбюро ЦК КПРС з дозволу ЦК компартії Китаю. Сьогодні цю продукцію приймають відомі світові лідері Михайло Горбачов та перщий президент України Леонід Кравчук…
Наприклад, якби наші діти з місячного віку приймали кальцій, карієсу зубів вони ніколи б не мали. У старших людей не було б переломів кісток. Щоденне сидіння 5-10 хв на апараті СЦЕК (стимулятор циркуляції енергії крові) профілактує захворювання простатиту, аденомі, судинних захворювань тощо.
Хто забажає знати про це детальніше, телефонуйте за номерами:  050 9071375; 050 378 12 08; 096 781 6012 або звертайтеся в редакцію. 

Олег ЛОКАЧУК.

На фото автора: Григорій Стеценко.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%