Кому ще земельки у Луцьку?

Кому ще земельки у Луцьку?


Сьогодні, під час 48-ї сесії Луцької міської ради, крім усіх інших нагальних питань, депутати голосували за землю: кому – в оренду, а кому ­передавали у постійне користування.

Чесно кажучи, може, цю частину засідання варто було би назвати найнуднішою за день роботи (бо розглядалися переважно справи щодо продовження оренди, передачі територій у власність, дозволів на розробку генпланів та інших документів), якби не кілька цікавих моментів.

Питання під номером «117» розворушило обранців луцької громади. Адже там двома рядками говорилося «про надання громадянці Москвич О.Д. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Глушець, 4». Прізвище не могло не зачепити, бо ж нашим депутатам (та й не тільки) добре відомо, який там «благоустрій». Причому, як зазначив Луцький міський голова Микола Романюк, не зауваження цей громадянин не реагує.

Тож поговорили-побалакали – і вирішили надати п. Москвичу ще один шанс. Та й у документі геть не його ім’я стоїть, а доньки. Правда, внесли поправку: територію треба привести у належний стан до 1 січня наступного року.

Ще одна тема, яка викликала інтерес, – передача в оренду землі приватній фірмі «Скорпіон-сервіс» (торгові ряди на вул. Глушець). Причому, голосували цілим блоком.

Колишній міський голова, а тепер – депутат Богдан Шиба (ВО «Батьківщина») пропонував принаймні скоротити термін оренди від 5 до 1 року, але… Словом, депутата Шибу колеги не почули і більшість проголосувала «за» те, що в документі.

Світлана ДУМСЬКА.

 

 

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%