Аграрний ексрегіоналізм

Аграрний ексрегіоналізм

У Локачинському р-ні відбулися вибори голови та депутатів у Затурцівській об’єднаній територіальній громаді. Незважаючи на кількох претендентів від найпотужніших політичних партій, перемогу відсвяткував номінальний самовисуванець Володимир Патійчук.


Як відомо, до складу Затурцівської ОТГ входять Затурцівська сільрада (с. Затурці, Великий Окорськ, Вілька-Садівська, Красовиця, Малий Окорськ, Юнівка), Зубильненська (с.  Зубильне, Семеринське, Сірнички) та Шельвівська (с. Шельвів, Войнин, Гранатів, Садівські Дубини).

Люди прийшли на виборчі дільниці 24 грудня дружно та організовано. В усякому випадку, з-поміж інших виборів ці відзначилися високою явкою громадян із правом голосу: в Затурцівській ОТГ вона склала 68,53% – з 3165 занесених у виборчі списки громадян проголосувало 2169 виборців.

Щоправда, волевиявлення ознаменувалося низкою скандалів та порушень, тому так довго виборча комісія тягнула з оприлюдненням результатів голосування. Так, станом на 19 год. 30 хв. у Затурцівській об’єднаній територіальній громаді у спостерігачі Громадської мережі «ОПОРА» фіксують масові скарги на роботу членів дільничної виборчої комісії №070454, що знаходиться в центрі ОТГ.

Виявлялися порушення й на інших дільницях: спроби голосування без паспортів, за пред’явленими закордонними паспортами та голосування за іншу особу на дому; тиск на виборців, що голосують за місцем перебування з боку членів виборчої комісії та порушення таємниці голосування; голосування виборчої комісії та прийняття нею рішення у час, коли ранкове засідання завершилось і розпочалось безпосередньо голосування; порушення членами ДВК процедури видачі бюлетенів виборцям (одна особа і видавала бюлетень, і давала можливість виборцю поставити підпис у списку виборців)… З’явилася інформація, що потребує уточнення, й про організацію масових частувань на дільницях не лише з безплатними закусками…

Як би там не було, але найбільша конкуренція точилася між 4 кандидатами на посаду голови Затурцівської ОТГ. Хоча й кандидатів у депутати вистачало: зареєстрували аж 115 претендентів на 22 місця в раді.

Номінальний самовисуванець, попередній Затурцівський сільський голова Володимир Патійчук, якого підтримувала облорганізація Аграрної партії на чолі з екс-регіоналом Ігорем Волошенюком, набрав найбільше – 868 голосів (39,05%). Йому поступилися Юрій Ковальчук (УКРОП), Богдан Прус («Блок Петра Порошенка «Солідарність») та само висуванець і директор затурцівської школи Михайло Кушнір.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Під прицілом»: попередній і новообраний голова в Затурцях Володимир Патійчук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%