4.00. Знову напад без оголошення війни…

4.00. Знову напад без оголошення війни… Всіх, хто вдосвіта 30 листопада мордував Майдан Незалежності, слід негайно звільнити з органів внутрішніх справ України. Міністра Захарченка – в першу чергу!

«Сьогодні, о четвертій ранку, без висування жодних претензій… Без оголошення війни, німецькі війська напали на нашу країну, атакували наші кордони в багатьох місцях і піддали бомбардуванню зі своїх літаків наші міста - Житомир, Київ, Севастополь, Каунас і деякі інші, причому вбито і поранено більше двохсот людей…», – такими словами вранці 22 червня 1941 року Міністр закордонних справ СССР В’ячеслав Молотов розпочав повідомлення про початок війни, яку згодом назвали Великою Вітчизняною.
Якими словами розпочинати офіційну заяву про нечуване свавілля, здійснене руками вигодуваних, вишколених і озброєних українськими платниками податків бійців спецпідрозділів «Беркут» і «Барс», які так само о 4.00, але 30 листопада 2013 р., у переддень чергової річниці Всеукраїнського референдуму про незалежність України, вдалися до неадекватної та, по своїй суті, злочинної спецоперації на столичному майдані Незалежності, що ввечері 29 листопада фактично закінчився масовий мітинг із приводу європейської перспективи України, сказати фактично неможливо. Сотні побитих, поранених і розтоптаних тупим мєнтовським чоботом… В ім’я чого?
Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, в якого генеральські зірки стали такими масивними, що вже ледь уміщуються на погонах, 29 листопада, буквально напередодні власного наказу про штурм Євромайдану, заявив:
«Два роки назад я чітко задекларував, що в діяльності міліції основним має бути принцип «Людина понад усе». Основну оцінку роботі міліції також повинні давати люди. На цих позиціях я залишаюся й зараз.
Кожен громадянин, якому не байдуже майбутнє нашої країни, розуміє: сьогодні приймаються доленосні рішення щодо стратегічного розвитку нашої держави. У суспільстві висловлюються різні погляди стосовно цього. Думка кожного з вас дуже важлива. Але всі рішення повинні бути виважені та ґрунтуватися на національних інтересах.
В Інтернет-просторі та у засобах масової інформації розповсюджуються окремі заклики до радикальних дій, що виходять за рамки правового поля.
Я розраховую на мудрість та виваженість нашої спільноти, взаємоповагу та толерантне ставлення до поглядів один одного. Запевняю, що органи внутрішніх справ готові виконати основну свою функцію – забезпечити громадський порядок і безпеку громадян.
Від працівників міліції вимагаю діяти виключно в рамках Закону та адекватно ситуації, що складається.
Одночасно закликаю організаторів мирних зібрань, політичних лідерів, народних депутатів усвідомити також і свою міру відповідальності за неухильне дотримання законів України.
Ми разом із вами не повинні допустити будь-яких приводів до агресивних дій, непокори до виконання вимог чинного законодавства, насамперед – з боку молодого покоління, студентства»…
Життя показало, що генерал Захарченко говорить одне, а наказує діаметрально протилежне. А щоб хоча б якось пояснити наказ про застосування сили спецпризначенців до мирного населення, прес-служба МВС України вранці 30 листопада розповсюдила заяву під облудливою назвою «Активні дії «Беркуту» – наслідок провокацій мітингувальників»:
«Вчора, після того як студенти, присутні на Майдані Незалежності, оголосили про призупинення акції і почали розходитися, представники Управління благоустрою Київської міської державної адміністарції спробували завезти на Майдан Незалежності техніку, необхідну для продовження робіт по підготовці до свят.
Проте, не зважаючи на неодноразові роз’яснення мітингувальникам про необхідність заїзду техніки та відповідальність за опір представникам благоустрою, ті не пропускали техніку та агресивно себе поводили. В подальшому комунальники звернулись до столичної міліції з проханням забезпечити безперешкодний проїзд техніки до Майдану Незалежності.
По прибуттю на місце міліції мітингувальники, грубо порушуючи громадський порядок, почали кидати в правоохоронців сміттям, склянками, пляшками з водою та підпаленими палками. Після цього міліціонери відтіснили мітингувальників з Майдану Незалежності.
Окрім цього, 35 осіб було затримано та доставлено до міліції для складання адміністративних матеріалів за фактами вчинення хуліганських дій та опору представникам правоохоронних органів, по завершенню складання цих матеріалів їх було відпущено.
З приводу всіх звернень про отримання тілесних ушкоджень під час конфлікту, які надійшли від громадян, та по всім таким зверненням буде проведена службова перевірка».
До речі, чи брали участь у побитті молоді на столичному Майдані Незалежності бійці волинського «Беркуту», наразі невідомо. Хоча є висока ймовірність того, що за шоломами ховалися й їхні очі, а кийки в їхніх руках гамселили молодих луцьких студентів...
"Наше діло праве. Ворог буде розбитий. Перемога буде за нами". Цими словами В’ячеслав Молотов завершив звернення до народу вранці 22 червня 1941 року.
Невідомо, якими словами завершувати повідомлення про організоване генералом Захарченком побоїще в Києві, що відбулося буквально за кілька годин після завершення саміту Україна-ЄС у Вільнюсі, проте висновок напрошується єдиний: ця людина повинна негайно піти у відставку. Окрім цього, діяльність кожного «беркутівця» та «барсівця», що пролили кров мирних людей на Майдані Незалежності, повинна бути розслідувана, причому, правоохоронними органами, що не мають жодного відношення до дискредитованої міліції. Тому що кожен, хто брав участь у виконанні наказу про розгін Майдану Незалежності, повинен бути звільнений із органів внутрішніх справ України, а найбільш запопадливі агресори щодо студентів – віддані під суд.
Ну, а кожна людина, яка себе поважає, повинна просто бойкотувати ялинку, яку київські комунальники хочуть встановити на людській крові спаплюженого Майдану Незалежності. Нехай водять хороводи довкола неї ті, хто ненавидить демократію і власний народ.
Володимир ДАНИЛЮК.
На фото Дарії Лемешко: спаплюжений Майдан Незалежності і ті, хто підняв руку на власний народ…  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%