Фестиваль спорту «Козацькі забави» центрального мікрорайону

Фестиваль спорту «Козацькі забави» центрального мікрорайону

23 грудня в приміщенні «Атлет» (вул. Степана Бандери, 13) комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» провідний професіонал Володимир Наумук організував і провів для мешканців центрального мікрорайону Фестиваль спорту «Козацькі забави».

Захід проходив у два етапи. На першому етапі наймолодші учасники змагань (10 років і молодші) випробували свої сили в спортивних естафетах.

В перервах між естафетами усі присутні на святі мали змогу побачити показові виступи юних спортсменів, які займаються в секціях в приміщенні «Атлет» КЗ «Спорт для всіх». Вихованці тренерів Сергія П’ятікова (хортинг) та Сергія Гаврилюка (козацьке бойове мистецтво «Спас») показали свої навички у володінні бойовими мистецтвами.

На другому етапі Фестивалю серед учасників 11-20 років відбулись змагання з видів спорту: настільний хокей, настільний футбол, дартс, армрестлінг та жим гирі (16 кг) серед учасників 2000 р.н. і старші.

Серед наймолодших учасників за підсумками результатів 5 спортивних естафет перемогу святкувала команда «Пластуни». Друге місце в команди «Козачата». Третю сходинку посіла команда «Побратими».

Після завершення Фестивалю спорту усі охочі мали змогу подивитись і взяти участь у пізнавальному майстер-класі з приготування вареників. Кожен, хто хотів скуштувати вареників, мусив їх зліпити своїми руками. Згодом діти з великим апетитом смакували власноруч приготовлену страву, вони залишились задоволені, а організатори були раді поділитися досвідом.

Після підведення підсумків змагань переможці та призери у кожному з видів спорту були нагороджені дипломами і солодкими призами від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

Організатори свята закликали всіх активно долучатися до занять фізичною культурою та спортом, зміцнювати своє здоров’я, змістовно проводити дозвілля в приміщенні «Атлет» КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх». Адже тут для всіх категорій мешканців центрального мікрорайону запропоновано такі секції: хортинг, козацьке бойове мистецтво «Спас», тхеквондо, айкідо, аеробіка, теніс настільний, атлетична гімнастика та інші.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%