Коли одні сумують, інші веселяться…

Коли одні сумують, інші веселяться…  «Я в шоці після нічних подій на майдані у Києві!», – так прокоментував трагічну ліквідацію силами спецпризначенців о 4.00 30 листопада Луцький міський голова Микола Романюк на своїй сторінці в одній із соціальних мереж. Він також гарантував, що наметового містечка на Театральному майдані обласного центру Волині ніхто не зачепить.

У той же час вранці 30 листопада група критично налаштованих до організаторів та учасників луцького Євромайдану громадян спробувала розгорнути на майдані власні намети.
«Їх охороняла міліція, – сказав депутат Луцької міської ради Богдан Шиба. – Заступникові начальника міськвідділу я нагадав, що цю площу безстроково для Євромайдану надано рішенням Луцької міської ради. А тому проведення тут будь-яких інших заходів суперечить чинному законодавству. Зрештою, незвані гості пішли туди, звідки прийшли».
Таким чином, на Театральному майдані поки що все спокійно. Мало того: фірма «Пан Курчак», пряме відношення до якої має позафракційний народний депутат України від Горохівського округу №20 Сергій Мартиняк, саме 30 листопада в облмуздрамтеатрі організувала велелюдне святкування 20-річчя свого існування. Учасників дійства позвозили до Луцька зі всієї області цілими автобусами, а після святкового концерту, як повідомили учасники цього заходу, в фойє театру на всіх очікує щедрий фуршет.
І поки виробники курятинb веселяться,  певна кількість людей на майдані продовжує підтримувати євроінтеграційні заклики, а інша частина організованими групами готується вирушити до Києва, де ситуація залишається напруженою. В усякому випадку, на території Михайлівського монастиря столиці, де знайшло притулок кілька сотень розігнаних учасників мітингу, потерпілим надається вся необхідна допомога. Хоча, за словами  ректора  Духовної академії, що знаходиться на території обителі, Владики Епіфанія стверджує, що міліція затримує всіх, хто намагається вийти на вулицю…
Володимир ДАНИЛЮК.
На фото автора: міліціонери на Театральному майдані Луцька наразі агресивності не демонструють.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%