Найчастіше платять за «Mersedes-Benz»!

Найчастіше платять за «Mersedes-Benz»!

За січень – листопад 2017 р. до місцевих бюджетів надійшло понад 121,4 млн грн транспортного податку з фізичних осіб. Волинь не належить до лідерів поповнення державної казни, але й не пасе задніх.

 

Найбільше цього податку сплатили фізичні особи у м. Києві – майже 34,9 млн грн, Харківській обл. – понад 21,6 млн грн, а також у Дніпропетровській – майже 13,5 млн грн.

Як повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби України, юридичні особи з початку року сплатили до місцевих бюджетів понад 104,8 млн грн транспортного податку.  Найбільші суми надійшли від платників, які перебувають на обліку в м. Києві – майже 18,2 млн грн, Офісі великих платників податків – майже 17,5 млн грн та Дніпропетровській обл. – понад 7,7 млн. грн.

«Найчастіше фізичні особи сплачували транспортний податок за автомобілі таких марок, як «MERCEDES-BENZ», «BMW», «LEXUS», «AUDI», «LANDROVER», «RANGEROVER», – зазначається.

На підставі наявної податкової інформації, в тому числі відомостей, необхідних для розрахунку транспортного податку, отриманих від Головного сервісного центру МВС України, у поточному році власниками легкових автомобілів – об’єктів оподаткування є 7131 особа. У їхній власності яких перебувало 7494 об’єктів оподаткування.

Світлана КОМА.

На фото автора: навіть такі екзотичні транспортні засоби підлягають оподаткуванню.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%