Двічі окупанти і зрадники у квадраті

Двічі окупанти і зрадники у квадраті

Росія не лише застосовує окупований український Крим для розміщення там своїх військово-морських сил, але й будує нові кораблі в колишній німецькій Прусії, використовуючи для цього суднобудівні заводи м. Калініграда (Кеніґсберґа).

 

Отже, за повідомленнями російських та вітчизняних ЗМІ, командиром нового російського фрегата «Адмірал Макаров» став колишній капітан корвета «Луцьк» Грігорій Брєєв, який зрадив Україну навесні 2014 р., перебуваючи на посаді заступника командира Севастопольської військово-морської бази ВМС України. У березні 2014 р. він зрадив військовій присязі і перейшов на службу в російський флот. Як офіцер окупаційного режиму Грігорій Брєєв цими днями брав участь у церемонії підняття прапора ВМФ РФ на фрегаті «Адмірал Макаров», яка пройшла на суднобудівному заводі «Янтарь» у м. Калінінграді (Кеніґсберзі). Нове російська надводна бойова потвора вже включена до складу 30-ого дивізіону Чорноморського флоту РФ із базуванням в м. Севастополі, куди прибуде морським шляхом через Балтійське, Середземне та Чорне моря.
Цей зрадник – Грігорій Брєєв – у 2008-2009 рр. був командиром малого протичовнового корабля ВМС України «Луцьк», який 20 березня 2014 р. був фактично без опору зданий російським окупантам під виглядом «зелених чоловічків». На цей момент командиром корвета «Луцьк» був капітан третього рангу Сєргєй Макєєв, який також зрадив військовій присязі та перейшов на службу в ВМФ РФ, де зараз командує малим протичовновим кораблем «Суздалєц».

Стосовно обох клятвовідступників Генпрокуратурою України відкриті кримінальні провадження за ознаками статті 408 КК України (дезертирство). Яничари в погонах оголошені в міжнародний розшук.

Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «Миротворець»: зрадник Грігорій Брєєв.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%