3 партії + 1 ініціатива

3  партії + 1 ініціатива  Доки все більша кількість молодих волинян вирушає в Київ, щоб захистити євроінтеграційні прагнення України та висловити свою солідарність із жертвами міліцейської вакханалії під час силового розчищення від мітингувальників Майдану Незалежності, у Луцьку на Євромайдані життя продовжується. Щоправда, ближче до вечора 30 листопада  людей суттєво не побільшало. натомість, скориставшись зручною нагодою, окремі політики намагаються знову відібрати в громадськості ініціативу в мирному проведенні цих заходів та прищепити учасникам акції власні погляди на реалії сьогодення.

Тож доки активіст луцького Євромайдану Володимир Пащенко (свого часу був начальником управління в Луцькій міськраді за часів керівництва Богдана Шиби, а згодом, до літа 2012-го – навіть радником Миколи Романюка) хриплим голосом виголошував чергову промову, серед присутніх розповсюджували чергову прокламацію.
У «Заяві політичних партій ВО «Свобода», ВО «Батьківщина»,  «УДАР» Віталія Кличка та Громадської ініціативи «Третя Республіка» (очолює екс-міністр МВС України Юрій Луценко) висунуто 3 вимоги.
По-перше, домогтися відставки голови облдержадміністрації Бориса Клімчука, «зусиллями якого була зірвана позачергова сесія Волинської облради 28 листопада» (27-29 листопада Борис Клімчук перебував у закордонному відрядженні в польському Любліні і литовському Вільнюсі).
По-друге, три партії та одна ініціатива прагнуть розпуску Волинської обласної ради «як такої, що абсолютно не відповідає інтересів мешканців краю, складається з «тушок», а також через те, що 28 листопада було зірвано позачергову сесію (що депутати облради з числа різних фракцій дуже часто не можуть зібратися на сесію, то це відомо давно).
По-третє – «розпуску Громадської ради при облдержадміністрації» (її очолює голова НСЖУ Михайло Савчак), оскільки 28 листопада президія цього консультативно-дорадчого голосу «підтримала курс Януковича на непідписання Угоди з ЄС» (Громадська рада була обрана у лютому ц. р. із числа запропонованих усіма неурядовими організаціями Волині представників).
Таким чином, євроінтеграційна тональність починає змінюватися на суто політичну.
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: символічний напис на місці, де був один із наметів луцького Євромайдану свідчить, що люди поїхали на Київ…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%