Інструмент, а не муляж! Як повернути втрачену повагу?

Інструмент, а не муляж! Як повернути втрачену повагу?

Незалежна медіа-профспілка України існує і вітає колег із Новим роком!

 

Шановні спілчани, колеги, друзі! Мусимо визнати, рік, що минає, на жаль, не був для нас легким і безтурботним. Звичайно ж, ті, кому медіа-профспілка стала, вибачте, «поперек горла» ще в середині 2016 року, не полишили своїх спроб і продовжили, в міру своїх можливостей, зв’язків та природної нечистоплотності поширювати плітки та поливати брудом НМПУ: як в середині країни – на різноманітних медійних тусовках, так і поза її межами, особливо акцентуючи увагу на тезі «медіа-профспілки в Україні більше не існує»!

Мушу засмутити всіх наших «доброзичливців» – НЕ ДОЧЕКАЄТЕСЬ!!! І чесно попередити: якщо ці «брудні танці» продовжуватимуться й надалі, ми публічно і поіменно назвем всіх «любих друзів» і доведемо цю інформацію до відома партнерів/донорів/спонсорів як в Україні, так і за кордоном!

Одним з найбільших викликів для колег-телевізійників буквально «під ялинку» стало повідомлення керівництва Національної суспільної телерадіокомпанії України про масове «скорочення штату та чисельності працівників» НСТУ в усіх регіонах. НМПУ, звичайно ж, приймає цей виклик (додаючи собі ще більше «прихильників» з команди «новаторів» Суспільного), але, готуючись до складної і невдячної роботи по захисту трудових прав, в першу чергу, членів медіа-профспілки, що потрапляють під каток «реформування» на НСТУ, хочу вкотре наголосити: шановні колеги, профспілка – це потужний інструмент у відстоюванні ваших прав, але сам по собі, без вашої активної участі в цій виснажливій боротьбі, корисний інструмент може перетворитися на муляж… На жаль!

І це стосується не лише співробітників Суспільного, а й загалом усіх нас. 2018 рік почнеться для медіа-профспілки, м’яко кажучи, з активної фази, але окрім «реформаторських» проблем на НСТУ, старих та нових епізодів, пов’язаних з процесом роздержавлення ЗМІ, лишаються, на превеликий жаль, й «вічні» теми: безкарність за злочини проти представників медіа, свавілля чиновників на місцях, непрості стосунки з представникам силових структур тощо.

І, як би пафосно це не прозвучало, найбільша сила і успіх профспілки сконцентровані в одному єдиному слові: СОЛІДАРНІСТЬ!  А для медіа, які в Україні так досі і не стали «четвертою владою», це чи не єдина можливість повернути собі втрачену повагу як суспільства, так і опонентів.

Тож, окрім традиційних, але щирих побажань здоров’я, наснаги, успіхів і творчих злетів у Новому 2018 році, хочеться висловити надію, що цей рік стане для всіх нас не тільки новою цифрою на календарі, а й важливою датою в історії Незалежної медіа-профспілки України!

З  НОВИМ  РОКОМ,  КОЛЕГИ!!!

Голова НМПУ Ігор ЧАЙКА.

На фото: новорічний вітальний атрибут від НМПУ.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%