Як у Прип'ятській школі відзначили Новий рік

Як у Прип'ятській школі відзначили Новий рік

Пародіювали зірок, ставили казки та співали

У школі села Прип'ять протягом трьох днів тривали новорічні ранки для учнів початкових класів та новорічні вечори для учнів середніх та старших класів.Про це йдеться на сторрінці ЗОШ І-ІІІ ст. с.Прип'ять у Facebook.

«28 грудня у школі відбулося свято Нового року, в якому взяли участь учні 5-7 класів.

Для гостей учні 5 класу підготували виставу «Казковий зореліт». Учні 6 класу подарували присутнім казку «Золотий ключик, або пригоди Буратіно». Учні 7 класу запропонували гостям новорічну казку «Пригоди царя Івана Грозного напередодні Нового року». Учні продемонстрували карнавальні костюми. Проявили свою акторську майстерність. Цікаві та різноманітні номери зробили наш новорічний ранок незабутнім.

29 грудня відбувся Новорічний ранок для учнів 1-4 класів. На святі діти співали танцювали, розказували вірші, презентували новорічні костюми, а учні 4 класу перенесли всіх у захопливу новорічну казку. В кінці свята всі дітки отримали від Мороза та Снігурочки новорічні подарунки.

Під час новорічного вечора учні 8-11 класів продемонстрували, як вони вміють перевтілюватися в зірок. Їхні новорічні привітання були у вигляді пародій, танців, пісень. Усі присутні отримали задоволення та новорічний настрій,» – йдеться у дописах.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (267) - 86.1%
Пізно (10) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%