Останнє вітання Гунчика?

Останнє вітання Гунчика?

Наразі ще чинний голова облдержадміністрації Володимир Гунчик привітав волинян із Новим роком та православним Різдвом Христовим. Щоправда, ще раніше він взяв участь у відзначенні Різдва Христового за Григоріанським календарем у Луцькому кафедральному римсько-католицькому костьолі Святих Петра і Павла. А після Старого Нового року, вочевидь, Володимира Петрович замінить другий в історії Волині генерал і губернатор...

 

«Дорогі волиняни! Ось і пролетів ще один рік. Рік складний та водночас продуктивний. Щодня ми докладали максимум зусиль, аби наша синьоока Волинь направду стала перлиною України. Аби вона вабила й тішила не лише мальовничою природою, але й хорошою інфраструктурою, наявністю справді європейських соціальних об’єктів та розвиненою економікою. Тож під завісу 2017 року, можу із упевненістю сказати, що зроблено дійсно багато! Навіть незважаючи на всі ті виклики та загрози, що постали перед Україною. Напередодні ж свята хочеться згадати усе хороше, що відбулося за рік! Зокрема, суттєво змінилися підходи до формування місцевих бюджетів, тому рік закінчили із рекордною сумою – понад 3 млрд грн! Значну допомогу отримали й із Державного бюджету.  Всі ці кошти спрямували безпосередньо на розвиток Волині: відкрили 10 дошкільних навчальних закладів, школу в с. Вербка та здійснили чимало добудов. Завершили ремонт доріг Луцьк-Радехів-Львів та Устилуг-Луцьк-Рівне, а також почали активно ремонтувати дороги місцевого значення», – наводить вітальні слова Володимира Гунчика відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Чинний губернатор втішається, що «ми є лідерами децентралізаційних процесів в Україні, адже в області діє вже 40 ОТГ».

«Цей перелік можна продовжувати й продовжувати. Але все це вдалося зробити завдяки об’єднанню зусиль усіх гілок влади та громади! Адже за цим стоїть добробут волинських родин та подальший розвиток регіону. Бо Волинь та її жителі дійсно заслуговують кращого! Тож дякую вам, шановні волиняни, за ще один рік плідної роботи, за ще один помітний крок уперед, який ми зробили спільно з вами!», – написав Володимир Гунчик.

Чинний голова облдержадміністрації з оптимізмом дивиться у майбутнє:

«Дорогі краяни! Сердечно вітаю вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю зустріти і провести свята у доброму здоров’ї, веселому настрої. Нехай Різдвяна зірка принесе до вашого дому добро і благоденство, осяє радістю серце і наповнить їх добротою, милосердям і любов’ю. Життєві труднощі нехай оминають вашу родину, де завжди панують гармонія і злагода, живе віра у світле майбутнє! Щастя усій нашій волинській родині і Господнього благословення на многая і благая літ! Процвітання, миру та злагоди нашій Батьківщині! Слава Україні!».

У той же час народний депутат України Ігор Гузь ще 29 грудня сповістив, що в Адміністрації Президента України Петра Порошенка вже вирішили провести заміну керівника виконавчої влади на Волині. Оскільки народний депутат України Сергій Мартиняк категорично відмовився від цієї посади, то наступником Володимира Петровича може стати міліцейський генерал, колишній керівник Департаменту громадської безпеки МВС України, нинішній заступник голови Київської облдержадміністрації Олександр Савченко. Якщо ця ротація відбудеться, то Олександр Ілліч стане другим в історії після генерал-лейтенанта міліції, Героя України Анатолія Француза високопоставленим правоохоронцем, який очолить цивільну гілку державної виконавчої влади.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Ольги ІВАНЮК: Володимир Гунчик під час вересневої зустрічі з протестуючим колективом ДП «Волиньторф», яке ніяк не може отримати від нього дозволів на розробку нових копалин.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%