Візьми участь у конкурсі

Візьми участь у конкурсі

«Молодіжна столиця України»

В Україні стартує національний конкурс «Молодіжна столиця України», ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Координаторка конкурсу Марина Хромих зазначає, що одним з найважливіших завдань конкурсу є налагодження співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням.

– Загалом ініціатива створена в контексті європейського аналогічного конкурсу, участь в якому можуть взяти всі міста Європи без виключень, – каже вона. – Якщо ми подивимося історію молодіжних столиць у Європі, то побачимо, що саме маленькі міста дуже часто отримують цей статус. Тому все залежить лише від вас і вашої ініціативності.

Молодь Волині разом з представниками місцевої влади може взяти участь у конкурсі, заповнивши заявку до 10 січня 2018 року включно. Координує конкурс на Волині Юлія Ткачук, у Луцьку – Катерина Синюк.

З Положенням про конкурс, критеріями відбору та формою заявки міст для участі в конкурсі детальніше можна ознайомитися на сайті конкурсу: http://youthcapital.org.ua та на офіційній сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/youthcapitalofukraine.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%