«Ukraine Dancing»

«Ukraine Dancing»

Проект року: унікальне радіошоу Богдана Ліпича

Цієї новорічної ночі наCID FM транслювалося унікальне радіошоу нашого земляка з Каменя-Каширського. Сьогодні її можна буде почути опівночі на UAFM. Про це повідомляє видання «Район Камінь-Каширський».

«Наприкінці листопада наш земляк започаткував унікальне радіошоу, якому немає аналогів в Україні, – зазначають наші колеги з Каменя-Каширського. –

Виходить воно в ефірі радіо CID FM (102,4 м. Луцьк). І це – радіошоу україномовної електронної танцювальної музики «Ukraine Dancing».

Його автор – Богдан Ліпич (проект LIPICH).

Шоу вже має перші відгуки у мережі. Один із земляків Богдана зізнається: «Мені, як людині, молодість котрої була тісно і конкретно пов'язана з музикою, імпонує той факт, що земляки роблять позитивні прориви у цій сфері. Музика, як відомо, гармонізує людину, а добра і якісна музика нас вдосконалює. Тому, із врахуванням сказаного та прослуханих тут класних треків, що офіційно звучать в ефірі на радіо CIDFM, висловлюю свою повагу Богдану Ліпичу! Нехай Новий рік принесе автору цієї творчості та нам всім добрий настрій, гармонію та радість від спілкування!

П.С. Признаюся чесно, зустрічав прізвище автора у зв'язку з дискотеками в Бузаках, Черче, але не сподівався, що це організовується на такому, фактично професійному,рівні...»

Богдан розповідає, що хоче, аби українська електронна музика стала впізнаваною.

–Проект створений, щоб довести феноменальність україномовної клубної музики в сучасному світі. Досить багато людей не вірять, що клубна музика з українським вокалом існує! А вона справді є, просто до цього моменту залишалася в тіні.

Під час ефіру увазі слухачів пропонуються яскраві ремікси, мешапи та авторські композиції від кращих артистів України.

У суботу, 30 грудня, в ефір вийшов уже шостий випуск радіо шоу. У неділю, 31 грудня, слухачам CID FM автор «Ukraine Dancing» підготував святкову програму і знову у новому форматі.

«До речі, транслювали Ukraine Dancing Megamix дві радіостанції, – уточнює «Район Камінь-Каширський».– На CID FM програма вийшла о 22:30 та о 23:30. А на UA FM вийде опівночі 1 січня».

–Це буде українська музика у форматі мегаміксу, – розповідає Богдан. – Зазвичай на годину ми чуємо 20 треків у програмі, а це може бути до 100 треків, зведених між собою, що створює позитивний танцювальний ритм.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%