А жили в губернії…

А жили в губернії…

Нещодавно в Луцькому педагогічному коледжі відбулася науково-практична конференція на тему «Волинь напередодні Першої світової війни», котру організували та провели адміністрація цього навчального закладу та суспільно-політичний клуб «Всесвіт» (керівник – Анатолій Кравець).

В її урочистому відкритті взяли участь заступник директора коледжу Олена Гузенко, голова облорганізації Національної спілки краєзнавців України Геннадій Бондаренко та заступник голови Громадської ради при облдержадміністрації Ростислав Кухтей. Музичний дарунок гостям та господарям приготували Вікторія Чайка та Лілія Левчук.

Аби поринути в події столітньої давності, організатори подбали про виставку документів та речей із Регіонального музею українського війська та військової техніки (завідувач Ігор Пасюк) та приватної колекції лучанина Геннадія Гулька. Обидва вони, до речі, згодом розповіли про особливості релігійного та цивільного життя тодішньої Волинської губернії у змістовних доповідях. Їх доповнив головний редактор «Волинської газети», заступник голови правління Благодійного фонду «Останній солдат» Володимир Данилюк, який зосередив увагу присутніх на газетах та журналах, що їх продукували на території губернії в останній передвоєнний рік. А директор Маневицького краєзнавчого музею Петро Хомич розповів про участь молоді в пошуках предметів матеріальної спадщини, пов’язаної з подіями Першої світової. Потім вони стають безцінними експонатами…

Особливо приємно, що у виступах та обговореннях активну участь узяли самі студенти, що є свідченням не тільки великого інтересу молоді до власної історії, але й добре налагодженої позакласної роботи в навчальному закладі, який очолює Петро Бойчук.

Наш кор.

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%