Дайош долар по 8!

Дайош долар по 8!


Кум зайшов до кума, і замість того, щоб почастуватися після чергового свята і напередодні наступного, застав його за дивним заняттям. Кум щось фарбували…

– Куме, оце Ви що таке майструєте?
– Плакат! Замалюю вгорі слово «Проти», напишу «Так», і піду на майдан.
– Годі! Ви уже ходили… Як розверзлася «світова економічна криза», то бачив Вас серед тих, хто був проти 1 долара по 8 гривень! А тепер що Вам заманулося?
– Вимагатиму по 8 гривень за долар!
– Куме, то Ви чого в цьому житті прагнете? То Ви «проти», то Ви «за»…
Кум на хвильку перестав замальовувати слово «Проти», від якого залишилися лише букви «ти», і підсумував:
– Оце прийшла донька зі школи. Каже, на уроках знову вивчали твір Миколи Гоголя «Тарас Бульба». Зі світової літератури… А 2 роки тому вони вже його штудіювали  – на уроках української літератури… І раз Міністерство освіти і науки складає такі «послідовні» навчальні програми, то чому я не маю права вийти на майдан, щоб вимагати того, проти чого сам особисто виступав? Як Юля на посаді Прем’єра казала, що перед світовою економічною кризою двері в Україну щільно закрила, ніхто ж не думав, що за 1 «зелений» братимуть уже не по 5 гривень, а по 8! Ну, ми, свідомі громадяни, й обурилися. Тоді я й плакат змайстрував: «Проти долара по 8 гривень!». А далі – пішло-поїхало… На позначці 16-ть трохи загальмувалося… А зарплата ж у мене не в доларах, а в гривнях! 
– Куме, Ви мені «тітушку» нагадуєте! Хіба не бачите, як за 4 останніх роки все покращилося? Живемо по-новому! І не з Юльою, а з Петром.
– Аге ж… По-новому… І долар уже не по 8, а по 28! Тому й піду на майдан…
І ніяка сила не змогла зупинити правдолюбця-кума від цього походу. Тільки доки фарба підсохла і як тільки він додибав до майдану, табло на обміннику показувало, що за 1 «зелений» уже треба заплатити 38 гривень…

Підслухав Данило ЗАБАЙКАЛЬСЬКИЙ.

Мал. Віталія ПОДВІЦЬКОГО.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%