Чи приїде Президент?

Чи приїде Президент?


На Рівненщині та Волині 31 січня знову почалося жваве обговорення можливого прибуття 2 лютого Президента України Петра Порошенка.


Одні стверджують, що основною метою візиту є відвідини міжнародного аеропорту в обласному центрі сусідньої області.

Другі – що глава держави змінить одразу двох голів обласних державних адміністрацій – Олексія Муляренка та Володимира Гунчика.

А треті взагалі не вірять у можливість такого розвитку подій, адже в гаранта Конституції є набагато важливіші справи, ніж містечкові кадри та фактично заморожені аеродроми…

«В п'ятницю, 2 лютого, на Рівненщину та Волинь завітає Петро Порошенко. Наразі відомо, що він поїде до Рівненського аеропорту та ще навідає декілька об'єктів області. Далі маршрут Петра Олексійовича буде на Волинь. Представляти нового очільника області», – першим на цю тему написав рівненський портал «Все».

«Натомість у різних відомствах Рівненщини до приїзду Порошенка таки готуються. Мета його візиту поки не відома, проте він має відвідати міжнародний аеропорт. Які об’єкти в області Петро Порошенко відвідає, ми повідомимо згодом», – деталізували журналісти з «Радіо Трек».

Вони ж поспілкувалися з ВІП облдержадміністрації, де минулої середи їм сказали:

«Волинська ОДА працює у звичайному режимі, ніяких офіційних повідомлень про візит Президента не отримували».

У прес-службі рівненським радіожурналістам про Володимира Гунчика особливо підкреслили:

«Він у нас хороший чоловік, ми всім задоволені, працюємо, як завжди».

Того ж дня в столиці відбулося засідання Уряду, на якому Прем’єр-міністр України серед інших важливих питань розглянув і кадрові. Щоправда, розгляд складався з двох частин: відкритої і секретної. В першій на пропозицію Володимира Борисовича міністри нарешті проголосували за звільнення голови ДФС Романа Насірова, запідозреного в хабарництві і корупції. Також підтримали його пропозицію про негайне звільнення керівника державного концерну «Укроборонпром» – Романа Романова. Було також затверджено нового члена Наглядової ради цього відомства – громадянина США Ентоні Тетера, який раніше обіймав посаду директора Агентства передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA).

А от які кадрові питання вирішували в другій (і чи ставилися в порядок денний узагалі?), наразі не відомо. В усякому випадку, могли спочатку й проголосувати за звільнення Володимира Гунчика з посади голови облдержадміністрації, а потім і погодити його кандидатуру на посаду заступника керівника «Укроборонпрому», як це дехто прогнозував.

До речі, народний депутат та послідовний опонент стилю та методів діяльності Володимира Гунчика на посаді керівника виконавчої влади області – Ігор Гузь – уже кілька разів повідомляв про відставку Володимира Гунчика (і ймовірне призначення на його місце екс-заступника міністра МВС, першого заступника голови Київської облдержадміністрації Олександра Савченка), та щоразу Петро Порошенко відповідного указу не підписував. І що розмови про зміну голови облдержадміністрації почали особливо голосно лунати саме 31 січня, в день народження Ванги, а Ігор Гузь промовчав, то це теж доволі цікава деталь.

Хоча є й суттєва побіжна обставина: після повернення зі столиці Володимир Гунчик скасував кілька засідань, пославши на них заступників…

Та й історичний факт до теми: 2 лютого виповнюється чергова річниця, коли в 1944 р. місто позбавилося гітлерівського окупаційного режиму. Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт саме 31 січня підписав розпорядження про пошанування всіх жертв Другої світової війни саме цього дня та відзначення річниці позбавлення від гітлерівської окупації.

Якщо ж в м. Луцьк у п’ятницю прибуде Президент, то в програму заходів доведеться вносити суттєві зміни. У той же час  Володимиру Гунчику пророкують всидіти на своїй посаді як мінімум до пенсійного 60-річчя, яке припадає на 9 березня 2018 р.

Наш кор.

На фото Романа УСТИМЧУКА: Петро Порошенко і перший заступник глави Адміністрації Президента Віталій Ковальчук під час перебування на Волині в травні 2017 р.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%