Євродискусії під час громадської ради

Євродискусії під час громадської ради

28 листопада відбулося чергове засідання громадської ради при голові облдержадміністрації.

Під час зібрання члени ради, яку очолює голова облорганізації НСЖУ Михайло Савчак, напрацювали подальший план роботи дорадчого органу.

У ході обговорення присутні висловили також думки щодо євроінтеграції України. Зокрема начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю облдержадміністрації Андрій Мельник нагадав: і Волинська облрада, і громадська рада свою позицію щодо України та ЄС означила чітко шляхом прийняття конкретних рішень. І сталося це задовго до євромайданів.

«Час балаканини минув, настав час клопіткої роботи. І така робота ведеться, – наголосив Андрій Мельник. – Учора під час інтерв’ю Президент України заявив однозначно: процес євроінтеграції триває, але він повинен враховувати національні інтереси держави».

Депутат Луцької міської ради Петро Савчук вважає, що громадська рада повинна сприяти євроінтеграції: «Що ж до моєї особистої думки, то переконаний, що лінію треба тримати чітко, однак перш за все зважати на інтереси держави».

Заслужений працівник освіти Ганна Маслай зауважила: перш ніж приймати рішення, треба аналізувати, що з того буде. Зміст, на її думку, повинен домінувати над формою.

Ростислав Кухтей наполіг, аби думки щодо євроінтеграції, озвучені під час зібрання громадської ради, були внесені в протокол засідання: «Щоб молодь, яка стоїть на вулицях, знала про нашу позицію».

Відтак члени громадської ради домовилися згодом продовжити розмову на задану тему, але після аналітичної роботи. Позаяк вважають, що є необхідність проаналізувати плюси і мінуси євроінтеграції для регіону детальніше. Аби можна було напрацювати пропозиції від Волині, що згодилися б державі при прийнятті рішення про доручення до громади ЄС.

Олена ЛІВІЦЬКА.

На фото автора: члени громадської ради Ганна Маслай, Петро Гоцалюк та начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю облдержадміністрації Андрій Мельник.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%