Перемога над непереможними

Перемога над непереможними

У Луцьку відбулися ігри чергового туру Відкритого чемпіонату міста з баскетболу (Аматорська баскетбольна ліга Волині).

Програму дня відкрили: чинні переможці турніру – «Чаклуни» проти господарів майданчика з «ЛНТУ».

Впродовж гри фаворитами залишалися чемпіони, та в останній чверті університетській команді вдалося показати свою майстерність і наполегливість: трьохочкові та чимало вдалих штрафних. Політех, на рідному майданчику, переграв Чаклунів з рахунком 83-78. До слова, ЛНТУ розпочав сезон із чотирьох поразок і, хоча ця перемога не перша, але найбільш неочікувана.

А от «Чаклунів» перша поразка, як мінімум за кількістю набраних очок, відчутно відкинула у рейтингу команд ліги. Гравці команди кажуть, що це через те, що один із їхніх кращих гравців (Юрій Шконда) захворів.

Команди із Львівщини, Рівненщини та Волині уже відіграли рівно половину матчів. Поки першість у Луцької команди «Університет» у них 13 очків, на 2 менше у Володимирівки.

Ну а гравці «Старого Луцька» у відчайдушній боротьбі з рівненським гостем змагань з «AMP-Basket» вибороли бажану перемогу, але за втраченими очками залишилися на одному рівні з «Університетом», «Володимирівкою» та «Чаклунами».

До речі, саме цим трьом командам прогнозують найкращі шанси посісти найвищі місця у турнірній таблиці напередодні плей-офф Аматорської баскетбольної ліги.

Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%