«Маски-шоу» в раді, яким не раді…

«Маски-шоу» в раді, яким не раді…

Оце так сесія: чоловік із розстебнутою ширінкою та депутат із музикою в гучномовці!

 

28 лютого ознаменувалося справжньою вакханалією на черговій сесії Луцької міської ради. Не погоджуючись із внесенням до порядку денного засідання кількох земельних питань, представники опозиційних фракцій та окремі «громадські активісти» вдалися до як мінімум екстравагантних, а по суті – хуліганських дій в стінах офіційного органу місцевого самоврядування обласного центру.

«Після чергової перерви Микола Федик (очільник фракції «Свободи», – ред.) знову запропонував голосувати за зняття земельного питання. Однак більшість не підтримала пропозиції. Після цього до залу увійшов депутат Павло Данильчук (фракція «Народний контроль», – авт.), який приніс увімкнену колонку, з якої лунала гучна музика. Секретар Григорій Пустовіт (представляє ВО «Батьківщина», – ред.) почав закликати до порядку, та в залі вже почалася штовханина – депутати на чолі з Костянтином Петрочуком (Радикальна партія Олега Ляшка, – ред.) почали виштовхувати Павла Данильчука.  Зрештою до зали закликали представників патрульної поліції, які розборонили сторони.

Павло Данильчук заявив, що як депутат не порушує закону, навпаки – він вбачає вчинення незаконних дій із боку колег, про які він і інші депутати повідомляли в ході засідання», – зафіксували розвиток подій колеги з порталу «ВолиньPost».

Але на цьому «маски-шоу» в міськраді не закінчилися. Бо до сесійного залу прибув «громадський активіст» Сергій Рижков із групою підтримки...

«Спочатку Сергій Рижков висловлював невдоволення, мовляв, працівники муніципальної варти безпідставно знаходяться в сесійній залі й мусять її покинути. Далі почав обіймати чоловіків. Коли його попросили забрати руки, він сказав: «Може, я такої орієнтації?». На цьому активіст не вгамувався і пішов до виходу з сесійної зали, де стояла працівниця муніципальної варти. Він почав її шарпати за руки й грубіянити, будучи незадоволений тим, що вона тут знаходиться. На захист своє підлеглої виступила керівник варти Юлія Сиротинська:

«Будь ласка, застебніть ширінку та заберіть руки від жінки, не опускайтеся так низько й припиніть ці сексуальні домагання».

Коментувати в цій ситуації щось зайве…

Світлана КОМА.

На фото ІА «Волинські новини»: бійка в сесійній залі Луцької міськради…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%