На контролі!

На контролі! «Чи можуть ці 3 млн грн десь загубитись? Ні…»

Волинська облдержадміністрація не дотримала слова щодо фінансування будівництва школи №27 у Луцьку

На добудову школи №27, що у 55-му мікрорайоні Луцька, виділять 3 мільйони гривень із Державного фонду регіонального розвитку.

Про йшлося 27 лютого під час засідання комісії з питань попереднього відбору інвестиційних проектів, які можуть фінансуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, - пише Волинська правда.

Того ж дня у Волинській ОДА затвердили попередній відбір інвестпроектів, які фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Проте з переліку переможців, за який проголосувала спеціальна комісія під керівництвом голови ОДА Володимира Гунчика, виключили школу № 27 у Луцьку.

Про це повідомив депутат Волинської облради Михайло Імберовський на своїй сторінці у Фейсбуці.

Депутат Волинської облради і член комісії з питань попереднього відбору інвестиційних проектів, які можуть фінансуватись за рахунок коштів ДФРР, Михайло Імберовський особисто підтримував виділення коштів на школу №27 і вражений тим, що в підсумку проект взагалі зник зі списку затверджених.

«Для мене дивина, чому школа №27 зникла зі списку, оприлюдненому на сайті ОДА. Взагалі, вона за всіма параметрами оцінки мала б бути не 14-ю, а у першій 5-ці. Дивно, чому вона торік не виграла. Але це вже на совісті тих членів комісії, які ставили оцінки.

Голова ОДА і комісії Володимир Гунчик запевняв, що школа №27 є у списку переможців на 14-му місці. Я задав йому питання, чому вона зникла з переліку, але досі не отримав відповіді. За неї голосував не лише я, а й інші члени комісії. Дуже дивно, що вона просто зникла з переліку.

Чи можуть ці 3 млн грн десь загубитись? Ні, це державні кошти і їх контролюють. Мабуть, вони підуть на інші об'єкти, які перемогли. Інше питання, як вони перемогли. Наприклад, дитсадок в селі Дачне і школа у Луцьку. Якщо ми беремо до уваги оцінку, на яку територіальну громаду це направлено, на яку кількість людей, то зрозуміло, що школа в Луцьку мала б набрати більше балів, ніж дитсадок в Дачному. Таких прикладів досить багато... Перелік об'єктів має визначати комісія. І ми проголосували за 14, в тому числі і школу №27. Тому це дуже дивна ситуація, що хтось самовільно викреслив школу зі списку. Це абсолютно незрозуміло для мене», – сказав Михайло Імберовський у коментарі виданню «Під Прицілом».

З його слів, ще станом на 15:00 школа №27 м. Луцька була у переліку переможців цьогорічного відбору проектів на фінансування із ДФРР (останньою у списку, 14-ою) і він, як член комісії, за такий перелік голосував.

Проте згодом, переглядаючи офіційну інформацію щодо переможців на сайті ОДА, у ІІІ розділі – «У напрямку щодо відповідності пріоритетам, визначеним Державною стратегією розвитку, Стратегією розвитку Волинської області на період до 2020-го року та плану заходів із реалізації стратегії» школи №27 у м. Луцьку не виявилося.

«Володимире Гунчику, це помилка? Чи реальність?» – запитує Михало Імберовський.

Нагадаємо, що будівництво триває уже четвертий рік. Зараз у школі тривають внутрішньо-оздоблювальні роботи, – повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

У школі також встановлені два пасажирські ліфти. Та про здачу в експлуатацію ще не йдеться, адже не побудований спортзал. Окрім цього, є значна потреба у коштах на матеріально-технічне оснащення школи.

На добудову школи №27 необхідно 27,7 млн грн. 10 млн грн виділить із міського бюджету Луцька міська рада

Закінчити будівництво школи планують до 27-ї річниці з Дня Незалежності України. Володимир Гунчик висловив сподівання, що у вересні ця школа вже відкриє двері для своїх перших учнів.

Та чи вистачить коштів для того, щоб будівництво завершилося вчасно?

Підготувала

Анна АРТЮХ,

студентка факультету філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки.

Фото взято із сайту lutsk.rayon.in.ua

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (475) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%