Коли повернеться корвет «Луцьк»?

Коли повернеться корвет «Луцьк»?

В останній день зими прес-конференція глави держави на тему «Виклики – 2018» розпочалася о 15 год. 00 хв. у київському Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» і тривала майже дві години. На неї прибуло понад 200 журналістів.

 

Значну частину часу було приділено війні на Сході та окупацією Росією ще однієї української землі – Криму.

«Я запросив вас не для того, щоб похвалитися позитивом, – сказав глава держави після 15-хвилинної розповіді про досягнення за час своєї роботи. – Ключовий виклик – війна Російської Федерації проти України. Ціна агресії для агресора зростає через силу Збройних сил України та світові санкції… Але загроза повномасштабної агресії аж ніяк не зведена до нуля…».

Ключ успіху – реалізація Мінських домовленостей на військова місія ООН на всій території ОРДЛО.

Щодо захоплених росіянами в Криму військових кораблів (серед них – і корвет «Луцьк»), Президент Порошенко заявив: «Україна готова прийняти всі кораблі з Криму, але – лише з самим Кримом!».

Він повідомив, що до кінця цього тижня він сподівається повернути з полону як мінімум 2 українських військовополонених.

Тож пролунало питання про кума Владіміра ПутінаВіктора Медведчука. Що ця людина робить в українській делегації в Мінську і на кого вона працює? Яка користь від неї?

«Під час переговорів у Мінську, при розробці та укладанні угод, склад моєї команди був відомим, і пана Медведчука там не було… Є так звана гуманітарна група, яка займається виключно звільненням заручників у форматі тристоронньої контактної групи. Колишній голова СБУ призначив у групу Віктора Медведчука. Я буду працювати з будь-ким, хто зможе ефективно повернути хоча б одного українського заручника додому… Ми намагалися застосовувати різні канали комунікації: від військових і до церкви. Маю визнати: найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук. Бо рішення про звільнення приймає особисто Владімір Путін. І поки не буде знайдене інше рішення, не буде нічого. Чи варто це робити чи ні? Давайте запитаємо в родичів… Ми всі переговори проводимо в повній координації з нашими західними партнерами, і по Нормандському формату, і з США…», – відповів Президент України.

Наш кор.

На фото прес-служби глави держави: виступ Петра Порошенка перед журналістами.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (477) - 88.5%
Пізно (16) - 3%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%