Європейські стандарти волинського бізнесу

Європейські стандарти волинського бізнесу

Для того щоб працювати по-європейськи, не треба чекати домовленостей на найвищому рівні. У цьому переконалися представники регіональних мас-медіа, відвідавши волинські підприємства, серед яких – «Кромберг енд Шуберт», «Модерн-Експо», «Луцьксантехмонтаж №536», «Тигрес» та «Теремно Хліб». Прес-тур організувала обласна служба зайнятості, залучивши партнера – Територіальну державну інспекцію з питань праці, щоб продемонструвати: успішний бізнес – соціально відповідальний.

«Європа на Волині починається у нас»

Переконливо доводить технічний директор ТзОВ «Кромберг енд Шуберт» Славомір Качмарек та посміхається: мовляв, навіть адреса символічна – вул. Європейська. Та й заробітна плата тут пристойна: у середньому 3132 грн (до слова, по Волині – 2613). Загальна кількість працівників – 3629. Знайомство з «Кромбергом» розпочинаємо… з їдальні. І це недаремно, наголошує фінансовий директор Олександр Шаварський, бо то – ніби візитка: «Це звичайний стандарт нашого підприємства, чи ви б відвідали його в Тунісі, чи Китаї. Всюди приблизно однаково. І ми тут обідаємо, і наші аудитори з «Вольксвагена» та BMW, і, звичайно, наші працівники, бо в нас контрольовані якість харчування, цінова політика (комплексний обід у середньому вартує 13 гривень, із яких 1/3 компенсує підприємство). Є також мікрохвильові печі, де можна розігріти принесене із собою».

Але соціальна відповідальність – не тільки харчування. Про умови праці, можливість кар’єрного росту детальніше розповіла провідний інструктор виробничого навчання Ірина Цись, котра розпочинала своє діяльність на підприємстві 2005-го також зі звичайної робітниці. Хоча за освітою – психолог, але з працевлаштуванням було важко, тож пішла на «Кромберг». Отож, за словами інструкторки, кожен, хто потрапляє на підприємство, розпочинає з двотижневого теоретичного базового навчання. Під час тренінгів не тільки вчать новачків основних обов’язків, а й розповідають про можливості, які перед ними відкриваються, секрети успіху. У процесі роботи навчання не припиняється, і ті, хто прагнуть чогось більшого, обов’язково досягають мети, адже в подальшому мають змогу стати контролером якості, майстром, начальником зміни, керівником проекту, спробувати себе у відділі якості або в навчальному підвідділі. Головне – мотивація і бажання працювати. Приблизно 60% тих, хто зараз займає керівні посади, починали зі звичайного комплектувальника проводів. Якщо з’являється вакансія, підприємство в першу чергу шукає кандидатів серед власних робітників. 2012-го серед усіх підприємств «Кромберг енд Шуберт» саме волинське отримало нагороду «Підприємство року». Завдяки цьому здобули новий проект, за яким до кінця лютого 2014-го планується розширення виробництва до 1000 додаткових робочих місць. А це – потужні інвестиції в місто, область.

«Сьогодні наші кадри передають свій досвід на наших підприємствах у Китаї, Тунісі, Німеччині, Польщі, Румунії», – наголосив Славомір Качмарек.

Начальник відділу з управління персоналом Марина Кущенко додала, що студенти стаціонару можуть попрацювати на підприємстві під час літніх канікул. Наприклад, цьогоріч цим скористалося 47 молодих осіб, а згодом двоє з них перевелися на заочну форму і тепер трудяться на «Кромберзі».

На підприємстві також створюють умови для людей із особливими потребами. Зараз їх тут 149. «Ми хочемо дати шанс усім і на кожному робочому місці», – наголосив Славомір Качмарек. До речі, журналісти побували на виробництві та переконалися, що тут справді створено комфортні умови праці.

Важливо відмітити, що «Кромберг енд Шуберт» дбає за безкоштовний довіз своїх працівників на роботу і після неї. Існує 33 маршрути з різних районів Волинської і Рівненської областей, адже 60% робітників – із міста, 40% – із сільської місцевості. Тим, хто добирається на денну зміну містом маршрутками, підприємство компенсує вартість проїзду.

Дбають тут і за відпочинок: збудували футбольний міні-майданчик, організовують виїзди в Буковель, на шацькі озера. Фінансово допомагають також працівникам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Дітям – із любов’ю

На ПП «Тигрес» із журналістами поспілкувалася начальник відділу кадрів виробництва Марія Лотоцька. Як розповіла Марія Степанівна, підприємство спеціалізується на виготовленні м’яких іграшок та дитячій постільній білизні. Працює 115 осіб, із них 6 – інвалідів. Обмежень у віці не існує. Створено гарні умови, та й атмосфера чудова, адже своєю працею дарують дітям радість. Справді, очі розбігаються від різноманіття іграшок, кольорів. Запахло дитинством…

«Ми надаємо повний соціальний пакет, відпустки у нас переважно влітку, бо взимку – найбільше роботи. Середня заробітна плата – 2400 гривень, але залежить від виробітку, тож є стимул для підвищення рівня кваліфікаційних можливостей, – підкреслила Марія Лотоцька. – Матеріали всі сертифіковані, безпечні. Тож у наших іграшках можете бути впевнені. Їх розповсюджуємо всією Україною через спеціалізовані магазини». Зараз у цехах кипить робота. Побували ми і у святая святих виробництва – відділі дизайнерів, там, де по суті народжується іграшка. Про свою роботу розповіла нещодавня випускниця ЛНТУ Катерина Селюк, для якої «Тигрес» став першою кузнею загартування її професійної майстерності: «Творити дитячу іграшку – надзвичайно цікаво, але водночас складно». До речі, навчаючись, Катя проходила тут практику, навіть створила свою першу іграшку, тому розпочинати працювати не було так боязко. Зараз дівчина розробляє валентинку: робить ескізи, з картону – конструкцію, підбирає тканину, гаму кольорів, безпосередньо виготовляє. Далі готову модель розглядатиме художня рада і виноситиме рішення – чи запускати у виробництво, чи ні. Побажавши успіху, з відчуттям свят, що наближаються, рушаємо далі.

Зі знаком якості

Працюють і на СП ТзОВ «Модерн-Експо». Розповіли нам про підприємство і провели екскурсію начальник відділу по роботі з персоналом Наталія Йонік і директор департаменту виробництва Ігор Мордас. Нині тут 1758 працівників, є й інваліди – 83. «Обмежень у віці, статі тощо в нас не існує, але основний вік – 25-35 років, бо все ж робота важка, хоча й виробництво достатньо автоматизоване, – зазначила Наталія Йонік і наголосила: – У нас тільки офіційне працевлаштування, бо бізнес ведемо прозоро. Наші привілеї – хороші умови праці та достойна заробітна плата». У середньому вона становить 4411 грн. Підприємство – учасник обласної лікарняної каси і сплачує за працівників. Уже цьогоріч, за словами керівника відділу по роботі з персоналом, такою послугою скористалося 115 працівників.

Також тут здійснюють професійне навчання робітників, адже обладнання новітнє, з програмним забезпеченням. Головна вимога – читання креслень. До речі, як відмітила Наталія Йонік, у Луцьку стає все важче знайти людину, яка розуміється на кресленнях, незважаючи на існування технічного вишу. Практикують тут і стажування учнів профтехучилищ (бувають групи по 30-40 осіб), згодом багато з них приходять на роботу. «Нам це вигідно, бо ми їх вчили під наші потреби, та й уже знаємо, хто чого вартий», – розповіла пані Наталія. На підприємстві створено всі умови для професійного росту. Сама Наталія Йонік розпочинала свою кар’єру вісім років тому з піар-менеджера, а директор департаменту виробництва Ігор Мордас 12 років тому – з помічника оператора верстата з програмним керуванням. І такий шлях пройшли майже усі керівники, начальники відділів «Модерн-Експо». Це послідовна політика кадрового зростання.

Хліб – усьому голова

ПАТ «Теремно Хліб» – підприємство особливе. Адже тут турбуються, аби кожен волинянин щодня мав у своїй домівці свіжу випічку. Детальніше про підприємство розповіла заступник голови правління з виробництва Валентина Момот. Тут працює близько 500 осіб у плинному графіку по 12 год. Серед 200 працівників основного виробництва – 50 ветеранів праці, які з радістю діляться набутим досвідом. За направленням служби зайнятості впродовж 2013-го тут працевлаштовано 22 особи. «Перш за все, забезпечуємо наших працівників здешевленим гарячим харчуванням. Комплексний обід у нашій їдальні вартує 5 гривень, безкоштовно – хлібобулочні вироби, – наголосила Валентина Семенівна. – Нічна зміна, окрім того, забезпечується безплатним чаєм». Середня заробітна плата – 2 тис. грн. Підприємство має власну торговельну мережу (до 40 точок), на виробництві здійснюються інновації. Валентина Момот із гордістю зазначає, що їхня продукція не містить барвників, харчових добавок, розпушувачів, уся сировина відповідає вимогам державних стандартів, готова продукція теж проходить перевірку. Постійно розробляються нові рецепти хлібобулочних виробів (враховуються побажання населення), зокрема з останніх – із замороженими фруктами.

Те, що продукція смачна, переконалися і самі журналісти, скуштувавши свіжоспечених булочок.

Успішно і прозоро

Таке кредо діяльності ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», яке існує понад 50 років. Тож має внутрішню, набуту десятиліттями корпоративну культуру. Про це представникам ЗМІ розповів керівник підприємства Ігор Чорнуха: «Соціально відповідальний бізнес в Україні асоціюється із вчасною та легальною виплатою заробітної плати. Але багато підприємств і цього не виконують. Не помилюся, якщо назву цифру в межах 40-50%». Проте успішний бізнес, на думку Ігоря Вікторовича, – це не тільки гідна зарплатня, а й те, що стало нормою на підприємстві: додаткова відпустка, доплата за шкідливі умови праці, виплата матеріальної допомоги, лікарняних, закупівля засобів індивідуального захисту. Тут активно діє профспілкова організація, є можливість за рахунок підприємства оздоровитися працівникам і їхнім дітям, виплачують премії, надають за потреби безпроцентний кредит. «Соціальну відповідальність також вбачаємо і у своїй поведінці в суспільстві, – наголосив керівник «Луцьксантехмонтажу №536». – Тобто ми створюємо нові робочі місця (із початку року – 60), організовуємо оплатну практику для учнів профільних профтехучилищ, студентів технічного вузу. Тільки за осінній період побувало близько 100 практикантів. Ми до них придивляємося, і в майбутньому кращі з них починають у нас працювати». Загалом тут нині трудиться 448 осіб. Також на підприємстві створено всі умови для кар’єрного росту. Як приклад Ігор Чорнуха розповів, що його нинішній перший заступник починав трудовий шлях із прораба.

Ігор Вікторович підкреслив, що головний пріоритет підприємства – якісна та вчасна здача об’єктів згідно зі стандартами. Середня заробітна плата сягає 3,5-3,6 тис. грн, що перевищує середню оплату працівника будівельної галузі в Україні.  Тут завжди готові допомогти не тільки своїм працівникам, а й місту загалом: розчищають вулиці від снігу, коли трапляється якась НП (наприклад, прорвало каналізаційну трубу) тощо. Акцентують і на здоровому способі життя: збудовано в с. Маяки Луцького р-ну стадіон, де тренується футбольна команда підприємства, котра є неодноразовим чемпіоном краю, а також працівники та діти. На стадіоні цьогоріч відбувалися два футбольні чемпіонати країни для ветеранів, де «Луцьксантехмонтаж №536» виступив спонсором.

«Чим більше керівників будуть задумуватися про соціальну роль їхніх підприємств, тим швидше зменшиться корупція, зросте рівень життя в державі», – наголосив на завершення зустрічі Ігор Чорнуха.

Наталія ГЛАВНІЧЕК.


На фото автора: Олександр Шаварський і Славомір Качмарек; на "Тигресі" кипить роьота; за такими станками з програмним управлінням нині працюють на «Модерн-Експо»; Валентина Момот – «Наш хліб найсмачніший!»; Ігор Чорнуха – за соціально відповідальний бізнес.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%