Залізною рукою

Залізною рукою


Перше, що кидається у вічі, коли дивишся з боку церкви у бік стариці Стиру, то залізна рука потужного екскаватора, який укріплює схили вулиці Героїв УПА.

– Тут  працює до сорока одиниць техніки – двадцять самосвалів, вісім екскаваторів, дві сваєбійних установки, бульдозери, трактори, до півсотні людей,  – каже генеральний директор «Луцьксантехмонтажу №536» Ігор Чорнуха. – Виконано до 70% запланованих робіт, зокрема прокладено дренаж, відсипано технологічну дорогу, забито понад триста паль, укріплено дорожнє полотно, завезено понад 60 тис. кубометрів ґрунту, закуплено шпонтини… До речі, за останніми довелося їхати до Польщі, оскільки в Україні таких нема.

З часу останнього нашого візиту («Волинська газета» писала про це у №45 від 7 листопада ц. р.) краєвид дуже перемінився. Зникло сміття, зарослі, з’явилися бетонні бровки, обабіч них насипано дорожнє полотно, ставки набули цивілізованого вигляду, а головне – людським будівлям більше не загрожує катастрофа.

– Приємно співпрацювати з професіоналами, – мовив голова облдержадміністрації Борис Клімчук, провівши робочу нараду з керівництвом ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536». – Ми також тримаємо слово, сьогодні перерахуємо будівельникам три млн грн, завтра – ще чотири. До кінця року залишиться освоїти ще п’ять мільйонів, – і привітавши зі званням «Заслужений будівельник України» начальника облдепартаменту ЖКГ та будівництва Михайла Харка, додав ще одну приємну новину для жителів вже не аварійної вулиці: – Прийнято рішення, що усі їхні будинки буде підключено до новопрокладеної міської каналізації державним коштом.

– Ніхто не вірив, що вдасться врятувати вулицю Героїв УПА, – зізналася жителька будинку №47 Валентина Урин. – Усі вважали, що будівлі приречені, адже більшість жителів – прості люди, укріпити урвища самі не в змозі. Куди я лише не зверталася!.. Ніхто не бачив виходу з цієї скрутної ситуації, доки за справу не взявся особисто Борис Клімчук.

Уже зараз видно, що русло стариці у районі вулиці Героїв УПА буде одним із найкрасивіших та найупорядкованіших куточків Луцька. Тут з’явиться зелена зона й озерця, де можна буде відпочивати і рибалити.

Сергій ЦЮРИЦЬ.


 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%