Кремль, кіно, депутати, терористи і «стукачі» в погонах...

Кремль, кіно, депутати, терористи і «стукачі» в погонах...

Чи висунуть чергове кіно режисера Юрія Луценка про Надію Савченко на здобуття антипремії «Оскар-2018» – «Золотої малини»? І чому половина народних депутатів від Волині не голосували за притягнення до кримінальної відповідальності та арешт Героя України?

 

Син першого секретаря Рівненського обкому Компартії Юрій Луценко продовжує дивувати суспільство неординарними вчинками в нестандартних для звичних громадян іпостасях. Коли він міністр МВС чи Генпрокурор, то всіх звинувачує в усіх смертних гріхах і демонструє фільми на цю тему. Коли сам перебуває в ув’язненні в спец колонії на Чернігівщині, то по телевізору скаржиться на те, що постраждав безневинно...

Черговий «серіал» «режисера» Юрія Луценка відбувся 22 березня 2018 р. Премєра пройшла в найбільшому кіноконцертному залі країни – Верховній Раді України. А потім...

О 9 ранку 23 березня 2018 р. слідчий суддя Шевченківського райсуду міста Києва розпочне розгляд клопотання Генпрокуратури про обрання запобіжного заходу для Героя України, народного депутата Надії Савченко, котру влада звинувачує в підготовці теракті зі знищення парламентарів, урядовців і навіть президента України Петра Порошенка...

Напередодні у Верховній Раді України відбулося голосування за зняття недоторканості з недавно всенародної героїні, а віднедавна – всіма гнаної Надії Савченко. Фактично всі парламентарі у виступах після перегляду чергового 20-хвилинного кіно Генпрокурора Юрія Луценка закликали суворо покарати Надію Савченко. В тому числі – й народний депутат України від Луцького округу №22, член фракції «Народного фронту» Ігор Лапін, який співчував колезі, називав її бойовим побратимом, але сказав, що віддасть її в руки прокурорів і слідчих СБУ без жодного жалю...

До речі, виступи Юрія Луценка і змонтоване ним разом із рівненським земляком, Головою СБУ Василем Грицаком кіно про ніби то переговори Надії Савченко і раніше затриманого члена тристоронньої контактної групи  з обміну військовополоненими в м. Мінську Володимира Рубана викликало дуже багато запитань. Наприклад, де саме відбулися переговори з можливими спільниками з числа офіцерів 8 полку спецпризначення у м. Хмельницькому в підготовці нападу на парламент, коли там також перебуватимуть урядовці і глави держави? Де знаходиться арсенал зброї з ОРДЛО, який ніби то перевіз у листопаді минулого року в Україну Володимир Рубан? Власне, чи могла одна-єдина Надія Савченко одночасно кидати з ложі для журналістів у зал ручні гранати, стріляти по масивній люстрі з міномета та добивати тих, хто вижив, із автомата Калашникова?..

Запитань виникло дуже багато, і чергове кіно від Юрія Луценка їх не розвіяло. Тому, як заявили адвокати Надії Савченко, цілу ніч вони вивчали 248 сторінок обвинувачення, висунутого їхній підзахисній, а вранці 23 березня в Шевченківському райсуді міста Києва будуть переконувати служителів Феміди, що недавню бранку Кремля абсолютно недоцільно садити вже в українську буцегарню. Тим паче, що саме 22 березня 2016 р. в російському м. Донєцк Ростовської обл. і розпочалося судилище над українською героїнею.

Рівно через 2 роки її знову судять. Тепер уже в Україні, де Надії Савченко присвоєне найвище звання – Героя України, і з яким вона не збирається розлучатися!

«У України є звичайний простий вихід без терактів, без важких рішень – змінити політичну систему. Українці мають не тільки вибирати, але і відкликати депутатів, проводити референдум... Я доводила, що я є Героєм України в московських в'язницях проти ворога зовнішнього, доведу й вам, внутрішнім ворогам, що я таки Герой України!», – цитують її цілком зрозумілі слова колеги з «Німецької хвилі».

За надання згоди до притягнення Надії Савченко до кримінальної відповідальності проголосував 291 член парламенту, у тому числі від Волині: Ігор Гузь, Ігор Лапін, Юрій Савчук («Народний фронт»). Степан Івахів і Сергій Мартиняк («Воля народу») – не голосували. Ірина Констанкевич (позафракційна, представляє УКРОП) була відсутня.

За затримання Надії Савченко натиснули кнопку «за» 277 нардепів, у тому числі від Волині: Ігор Гузь, Ігор Лапін, Юрій Савчук («Народний фронт»). Степан Івахів і Сергій Мартиняк («Воля народу») – не голосували. Ірина Констанкевич (позафракційна, представляє УКРОП) була відсутня.

За обрання запобіжного заходу у вигляді арешту 268 парламентарів, у тому числі від Волині: Ігор Гузь, Ігор Лапін, Юрій Савчук («Народний фронт»). Степан Івахів і Сергій Мартиняк («Воля народу») – не голосували. Ірина Констанкевич (позафракційна, представляє УКРОП) була відсутня.

До речі, до листопада ц. р. Кіноакадемія США продовжує приймати конкурсні роботи не лише на кращі фільми для нагородження статуеткою «Оскар», але й для присудження номінації за найгірше кіно. Можливо, Юрія Луценка висунуть на «Золоту малину»?

Сергій ШРАМЧУК.

На фото «Німецької хвилі»: Надія Савченко в день позбавлення її депутатської недоторканості та  затримання слідчими СБУ.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%