Почесні грамоти з нагоди 20-річчя

Почесні грамоти з нагоди 20-річчя

Радник голови обласної ради, керівник фракції УКРОП Вячеслав Рубльов привітав науковців, викладачів кафедри обліку та аудиту  Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки з нагоди 20-річчя кафедри і вручив відзнаки голови обласної ради Ігоря Палиці кращим працівникам: кандидатам економічних наук Анні Сафаровій, Тетяні Шматковській та Аллі Фатенок-Ткачук.

 

«Кафедра є перспективною, довговічною, за нею – майбутнє. Адже люди, які ведуть фінансову політику на підприємстві, завжди будуть затребувані», – переконаний завкафедри, доктор економічних наук, доцент Анатолій Шворак.

Аби випускники факультету впевнено почували себе на ринку праці, викладачі і науковці кафедри постійно удосконалюють власні знання і працюють над осучасненням навчального матеріалу.

«Впродовж 20 років кафедра росла, змінювалася, розвивалася. Сьогоднішній викладацький склад – це кандидати і доктори наук, – зазначила декан факультету економіки та управління Східноєвропейського національного університету, доктор економічних наук, професор Любов Ліпич.  – Сподіваюся, що до наступного ювілею кафедра прийде з новими здобутками – посібниками з обліку і аудиту, одноосібними монографіями викладачів».

За словами першого керівника кафедри,кандидата економічних наук, доцента Олега Гадзевича, за ці роки майже 3 тисячі студентів здобули бухгалтерську освіту і отримали можливість фахової самореалізації на підприємствах й установах області.

«Викладачі кафедри роблять дійсно важливі речі: якісно вчать студентів, які закладають підвалини в майбутнє, щоб Волинь процвітала і наша держава економічно зростала, – зазначив у вітальному слові депутат облради Вячеслав Рубльов, якого цитує прес-служба Волинського УКРОПу. – Головне,  аби молодь залишалася працювати в Україні і для України».

Керівник фракції УКРОПу в облраді побажав працівникам кафедри не зупинятися на досягнутому і запевнив у всебічній підтримці депутатів обласної ради.

Наш кор.

На фото прес-служби Волинського УКРОПу: Вячеслав Рубльов вручає відзнаки голови облради Ігоря Палиці викладачам СНУ імені Лесі Українки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%