Традиція бути щасливими

Традиція бути щасливими


Чергову порцію подарунків від «Волинської газети» ми лишили у Локачах. Уже традиційно везли для читачів гарний посуд, бо переконалися: вправних господинь на Волині чимало.

Тож розрізаючи торт на тортівниці від нашого видання чи розливаючи запашний чай із виграного у лотерею чайника, читачі неодмінно пригадають, як раптом пощастило. Вперше! Адже більшість переможців нашої лотереї спочатку щиро радіють, а вже потім зізнаються: Фортуна посміхнулася лише тепер.

Поштове відділення у Локачах розмістилося на вул. Миру. Символічно, адже, незважаючи на тисняву у невеликому приміщенні відділення, тут ми не почули ніяких сварок чи й навіть суперечок. Навпаки – зігріті приємним спілкуванням та запашним чаєм і кавою, відвідувачі, поштовики та гості із редакцій розмовляли й жартували.

Правда, листоношам того дня було не до жартів: вони не мали часу навіть на хвильку відірвати голову від передплатних квитанцій, котрі заповнювали то на одне видання, то на інше.


Господиня закладу – Ольга Савицька – розповідає, що локачинці вже звикли до таких акцій, тож у них отак людно на День передплатника щороку. Журналісти, котрим довелося побувати на такому святі в Локачах не вперше, погоджуються.


Серед переможців акції від «Волинської газети» вже – Людмила Мариняк, Людмила Мельничук, Оксана Новосад, Микола Паламарчук, Галина Борецька, Наталія Бернадська, Ганна Марчак, Світлана Бугайчук… Що найцікавіше (не втомлюємося нагадувати!) – їхні передплатні квитанції, залишені представникові видання, знову братимуть участь у розіграші. Тільки вже не посуду, а побутової техніки! Поспішайте і ви. Неодмінно.

Світлана ДУМСЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%