Готуємося до Пасхи!

Готуємося до Пасхи!


У м. Луцьку відбулося відкриття творчого проекту «Великодня майстерня». Цей проект, який триватиме з 26 березня по 10 квітня 2018 р. у Палаці культури, розпочав широкомасштабний цикл заходів із нагоди Світлого Воскресіння Христового.

А 27 березня під час оперативної наради директор департаменту культури Тетяна Гнатів детально поінформувала про підготовку культурно-мистецьких заходів з нагоди Великодня.
Їх розпочав творчий проект «Великодня майстерня». У його рамках відбуватимуться також зустрічі з етнографами, народознавцями, фольклористами, передбачено проведення благодійних майстер-класів.
Музеї та бібліотеки міста також підготували добірки матеріалів, які експонуються у театральних виставках: «Великдень: традиції святкування в Україні та світі», «Великодній кошик», «Великодні дзвони дзвонять», «Великдень – земне причастя небом» та ін.
Крім цього, триває конкурс дитячої писанки «Писанковий дивосвіт», що традиційно відбувається на базі Луцької художньої школи. Відкриття виставки за результатами конкурсу відбудеться 30 березня в оновленому виставковому залі художньої школи. А ретроспективна виставка творчих робіт учасників цього конкурсу експонуватиметься в арт-галереї «Луцьк» із 30 березня до 16 квітня.
«5 квітня відбудеться презентація творчого проекту «Великоднє диво»: 7 арт-об’єктів у вигляді писанок, над оформленням яких працюють молоді художники, учасники творчих студій, будуть встановлені на Театральному майдані. У сквері на вул. Лесі Українки буде встановлено арт-об’єкт «Великодня Писанка. Триєдине», виконавці якого – учні та викладачі Луцької художньої школи. На вул. Лесі Українки реалізовуватиметься проект «Весняна вулиця» – готується тематичне оформлення об’єктів та мистецьке наповнення проекту», – деталізували в відділі інформаційної роботи Луцької міськради.
А 9 квітня, на другий день Пасхи, на Театральному майдані відбудеться етно-фестиваль «Великдень у Луцьку», програмою якого передбачено Великодні піснеспіви у виконанні хорових колективів релігійних конфесій, дійство за участі фольклорних колективів міста, веснянки, гаївки, великодні забави для дітей, музично-театральні перформанси від молодіжних гуртів, ярмарок виробів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, святкова торгівля, Великодні частування.
Тож підготовка до одного з найвеличніших християнських свят іде повним ходом, а увінчається Великдень справді богоугодними справами.

Світлана КОМА.
На фото Олександра ОЛІШЕВСЬКОГО та порталу Луцької міськради: афіша Великодніх заходів; запрацювала «Великодня майстерня».
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%