Поводження з відходами

Поводження з відходами


З 1 червня 2018 р. у м. Луцьку запрацює новий порядок захоронення твердих побутових відходів.

Під час чергового засідання виконавчого комітету Луцької міськради розглянуто проект рішення «Про організацію захоронення твердих побутових відходів».
Як акцентує відділ інформаційної роботи, з 1 червня 2018 р. вступають у дію зміни до Закону України «Про відходи», якими заборонено захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів. 
Тому Департаментом ЖКГ міскради підготовлено проект рішення, яким із першого дня літа заборонено вивіз невідсортованого (непереробленого) сміття на полігон твердих побутових відходів у с. Брище Луцького р-ну підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, а також фізичним особам, які зареєстровані за межами м. Луцька (крім Жидичинської та Княгининівської ОТГ).
У ході розгляду питання перший заступник міського голови Григорій Недопад запропонував до цього переліку включити і Прилуцьку сільраду, аби й вони мали можливість вивозити свої відходи на полігон у Брищі. Він наголосив, що Луцьк виконує свої зобов’язання згідно укладених договорів про співпрацю. На жаль, цього не можна сказати про Прилуцьку сільську раду, де сільський голова Валентин Арчібасов блокує об’єднання з Луцьком.
Підтримав свого колегу й секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Вл. інф.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%