У Ковелі відбудеться Чемпіонат України з півмарафону

У Ковелі відбудеться Чемпіонат України з півмарафону

У місті Ковель 6 травня відбудуться грандіозні спортивні змагання - ХІІІ Ковельський міжнародний пробіг. Цього року він знаменний, адже присвячений 90-й річниці проведення маршу-пробігу на Волині та 500-річчю міста Ковель.

Про це інформує прес-служба Ковельського півмарафону.

Саме 90 років тому 3 травня 1928 році у Волинській області відбувся перший такого роду спортивний захід. Він не тільки об’єднав людей різних національностей, віку та статей, а й став гарним прикладом для наслідування.

Багато що змінилося з того часу. Але історія маршів на Волині ХХ сторіччя повторюється. Щороку Ковельський міжнародний пробіг об’єднує любителів бігу з різних міст України та світу.

Цьогоріч в рамках «ХІІІ Ковельського міжнародного пробігу» відбудеться Чемпіонат України з півмарафону (на дистанції – 21 097,5 м) - «KOVEL HALFMARATНON-2018», також естафета «Разом, ми велика сила» (7 653,5 м + 6 722 м + 6 722 м = 21 097,5 км); біг по шосе «Ковельські Побігеньки» - 7 км; заїзд на візках спортсменів з інвалідністю «СИЛЬНІ ДУХОМ – КОВАЛІ СВОГО ЗДОРОВ’Я!» (7 км), а також сімейні забіги та змагання для дітей.

Крім цього, вперше у Ковелі відбудуться дитячі перегони на ролерах (дистанція - 6,7 км), а дорослі змагання на лижеролерах (дистанція 20 км). 

Організатори «KOVEL HALFMARATНON-2018» – «Спортивний клуб «Ковель» та Федерація легкої атлетики України спільно із Ковельською міською радою і Федерацією легкої атлетики Волинської області.

Реєстрація для участі за одним із двох посилань:

https://athletic-events.com/events/484

https://timingevents.com/ua/events/54

Додаткова інформація:

Фесбук: Ковельський півмарафон Чемпіонат України https://www.facebook.com/kovelhalfmarathon/

на сайті Спортивного клубу «Ковель»  http://new.kovelsport.com.ua

Наш кор.

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (476) - 88.8%
Пізно (15) - 2.8%
Яка різниця? (8) - 1.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.7%
Мені байдуже (16) - 3%