Роздержавлення: гострі кути та досвід першопроходців

Роздержавлення: гострі кути та досвід першопроходців

30 березня на базі «Телеканалу 12» у м. Луцьку розпочався одноденний семінар-тренінг для редакторів державних і комунальних ЗМІ на тему «Роздержавлення державних та комунальних ЗМІ. Економіка та дизайн видань». Серед його організаторів – Національна спілка журналістів України та Укртелерадіопресінститут.

 

З вітальним словом до присутніх звернулися, насамперед, керівник медіа-групи Володимир Пащенко, викладач Укртелерадіоінституту Світлана Писаренко, секретар НСЖУ Ольга Куліш, облорганізації НСЖУ Дмитро Тарасюк, секретар Ради з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова при Президентові України Олександр Бухтатий та експерт спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні» Валерій Горобець.

Учасники семінару-тренігу, в якому взяли участь керівники реформованих ЗМІ Волині – головні редактор «Волинської газети», заступник голови Волинської облорганізації НСЖУ Володимир Данилюк, керівники районних газет Олег Дідик, Петро Трофимчук, Юрій Коваль та інші колеги з Волині та Рівненщини.

Квінтесенцією заходу стало предметне обговорення проблематики роздержавлення, вивчення досвіду першопрохідців та розробка «дорожньої карти» для газет, які вступають на цю стезю.

Наш кор.

На фото Світлани КОМИ: під час відкриття семінару-тренінгу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%