Ротація в «Самопомочі»

Ротація в «Самопомочі»

Волинський обласний осередок «Самопомочі» Андрія Садового призначив виконувачем обов’язків керівника народного депутата України Тетяну Острікову з сусіднього м. Рівного.


Ці інформацію керівника Всеукраїнського виконкому партії наводять колеги з порталу «Під прицілом»:

«30 березня виконавчий комітет «Об’єднання «Самопоміч» призначив народного депутата Тетяну Острікову виконувачем обов’язків голови Волинської обласної організації партії. Попередній керівник екс-секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко, висловила необхідність зосередитися на роботі у міській раді, а також виконуватиме обов’язки голови Луцького міського осередку партії».

За словами голови виконавчого комітету «Об’єднання «Самопоміч» Олега Лаврика, зважаючи на ситуацію, яка склалася у Луцькій міській раді, партія погодилася з бажанням Юлії Вусенко приділяти більше часу роботі в місті.

«До моменту наступних зборів обласного осередку, обов’язки керівника Волинської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» виконуватиме народний депутат Тетяна Острікова.
 Юлія Вусенко також виконуватиме обов’язки керівника Луцької міської організації «Самопомочі» до наступних зборів міської організації – виконавчий комітет партії призначив її на цю посаду у зв’язку із завершенням терміну повноважень попереднього керівника Тараса Шляхтича», – зазначається.

Слід зазначити, що Тетяна Острікова – уродженка сусіднього м. Рівне. Після закінчення середньої школи навчалася в м. Любляна (Словенія). Потім повернулася в Україну, де стала одним із фахівців у галузі права. Тетяна Георгіївна незаміжня, виховує 2 синів. Підтримує ґендерну рівність в політиці, виступає за збільшення кількості жінок на державних посадах, відстоює права жінок, є учасником багатьох форумів про роль жінки в політиці та бізнесі.

Наш кор.

На фото з «Вікіпедії»: Тетяна Острікова.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%