У Луцьку - виставка-конкурс “Писанковий дивосвіт”

У Луцьку - виставка-конкурс “Писанковий дивосвіт”

Уже 22-й рік поспіль напередодні Великодніх свят у нашому місті відбувається виставка-конкурс “Писанковий дивосвіт”. Традиційно організаторами виставки є департамент культури міської ради та Луцька художня школа.
Як повідомляє Луцька міська рада, цьогоріч в експозиції представлено 720 писанок, створених руками 225-и юних художників.         
В урочистому відкритті виставки взяли участь радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів, директор Луцької художньої школи Іван Гаврилюк, мистецтвознавці, учні художньої школи, їхні батьки та друзі.
У мистецькому проекті, який вже став традиційним для Луцька, взяли участь діти віком від 8 до 18 років. Роботи, представлені на конкурс, є авторськими і виконаними у традиційній манері – восковим розписом, з фарбуванням природними або хімічними барвниками.
Метою конкурсу є утвердження національних Великодніх традицій, залучення дітей до вивчення та популяризації унікальної традиційної української писанки, виявлення і підтримки творчо-обдарованих дітей.
Звертаючись до присутніх, Ігор Поліщук зазначив, що радий бачити таку кількість людей у новому виставковому залі, який ми нещодавно відкрили після капітального ремонту у дитячій художній школі. “Писанковий дивосвіт” - це вже ціла історія. Ця виставка відбувається уже у 22-е. Художня школа започаткувала у 1996 році чудовий проект. Писанка є одним із наших символів і треба продовжувати національні традиції. Мені дуже сподобалися роботи учнів, задоволений їхньою роботою. Дякую викладачам та учням за працю”, - наголосив він.
Після вітальних слів вихованці художньої школи отримали з рук представників влади та культурних діячів відзнаки та подарунки за участь у конкурсі “Писанковий дивосвіт”.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%