Продала 9-місячного сина

Продала 9-місячного сина

Лучанка здійснила спробу продати свого малюка за 20 тис. доларів. 

У лютому цього року до правоохоронців Луцька звернулися мешканці обласного центру з повідомленням про те, що молода жінка, мешканка обласного центру, має намір продати власне немовля. Оперативно відреагувавши на інформацію та вживши необхідних заходів, міліціонери затримали горе-матір на гарячому: коли отримувала виторгувані кошти.

Подібних випадків торгівлі дітьми на Волині ще не було. Наразі співробітники органів внутрішніх справ розслідують обставини злочину. Дещо про резонансний факт розповів начальник управління МВСУ у Волинській області полковник міліції Олександр Терещук під час прес-конференції: 
– Ця жінка неодноразово зазначала про свої наміри у розмовах із різними людьми. Вона хотіла продати сина за 20 тисяч доларів. Відтак ми провели роботу – і під час передачі дитини й отримання на руки коштів у сумі 20 тисяч доларів її затримано. Порушено кримінальне провадження.
Здичавіла матір – лучанка. Свій вчинок мотивувала складним матеріальним становищем. Мовляв, прагнула заробити на квартиру. У неблагополучній сім’ї є ще одне маля віком 2,5 роки, яке зараз проживає з бабусею. Тим часом матір із батьком пиячили, вели розгульний спосіб життя, а існували, за словами головного міліціонера області, за рахунок державних дотацій, які отримували на двох неповнолітніх синів. 
9-ти місячного сина, якого прагнула позбутися рідна матір, помістили у спецзаклад. Сьогодні він – під пильною увагою лікарів та психологів. 
– Це – біда. Одна річ, що є представники певних національностей, які змушують дітей жебракувати, заробляти гроші… Інша – продати дитину невідомо кому і як. Цей факт попереджений. Упродовж двох місяців справу буде закрито, – запевняє Олександр Терещук. 
Наразі слідство встановлює причетність до цієї історії батька 9-місячного малюка. Сьогодні чоловік – на свободі. А от його дружина – під домашнім арештом. Жінці, яку назвати матір’ю складно, «світить» від 8 до 15 років в’язниці (ч. 3 ст. 149 ККУ) за скоєне. Як покарати безсердечну, згодом визначить суд, коли справу лучанки передадуть у руки Феміди.
Олена ЛІВІЦЬКА.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (7) - 63.6%
Пізно (1) - 9.1%
Яка різниця? (1) - 9.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (1) - 9.1%