Серед хабарників - адвокат і міліціонер

Серед хабарників - адвокат і міліціонер

Начальник управління МВСУ у Волинській області полковник міліції Олександр Терещук під час нещодавньої зустрічі з журналістами проаналізував найрезонансніші випадки корупції та хабарництва, що зафіксовані в області останнім часом. Серед хабарників – і представник органів внутрішніх справ, і адвокат. 

З початку 2013-го правоохоронцями Волині складено 11 протоколів про корупцію, з них 4 уже розглянуті судом, накладені адмінстягнення. Щодо хабарництва, то цього року міліціонери виявили 17 фактів. За результатами роботи правоохоронців порушено 11 кримінальних проваджень, 4 з них – направлено до суду.
У березні до когорти хабарників «приєднався» луцький адвокат. Захисник просив винагороду за те, що взявся бути посередником між судом та потерпілим у майновій справі. 
– Він здійснив факт хабарництва. Все задокументовано. Як бачимо, роботу ведемо навіть щодо тієї категорії, яка раніше нам була недоступна. Щоб працювати з адвокатами, необхідно брати певні дозволи у прокуратурі області, згідно з Кримінально-процесуальним кодексом, – розповів Олександр Дмитрович.
Прізвища захисника прав громадян, який сам підозрюється у вчиненні злочину, Олександр Терещук називати не став. Як і суму винагороди, котру планував отримати адвокат. 
За словами начальника управління, пильно відстежують правоохоронці і ситуацію з корупцією та хабарництвом у лавах органів внутрішніх справ. 
– Хочу вам сказати, що і міліціонери не святі. У Володимир-Волинському районі нещодавно фахівці СБУ спільно з нашим підрозділом внутрішньої безпеки задокументували факт хабарництва. Порушено кримінальне провадження. Слідчі прокуратури готують справу до суду, і начальник сектору зі служби економічної безпеки обов’язково понесе покарання за скоєне, – запевнив головний міліціонер області.
Усіх волинян, кому відомі факти корупції, Олександр Терещук просив звертатися до міліції.
– Зрештою, до мене – на особистий прийом. А якщо щось серйозне, вислухаю і без особистого прийому. Розберемося. Дамо адекватну оцінку, – резюмував він. 
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото автора: Олександр Терещук. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%