Тріумф білорусів

Тріумф білорусів

21 квітня в м. Луцьку відбувся традиційний Міжнародний турнір з міні-футболу серед працівників ЗМІ «Кубок пам'яті Бориса Клімчука». Білоруська команда «Гольфстрім» діяла за принципом справжнього римського імператора: приїхала, побачила і – перемогла!

 

В цьогорічні змагання на честь Надзвичайного і Повноважного Посла України, багаторічного голови облради і облдержадміністрації Бориса Клімчука, який за життя всіляко сприяв журналістам у проведенні міжнародних зустрічей, щоправда, довелося вносити миттєві зміни.  У традиційному турнірі зазвичай беруть участь журналістські команди України (м. Луцьк), Білорусі (м. Мінськ) і Литви (м. Вільнюс). Та несподівані і суттєві корективи внесли... балтійські учасники. Буквально за день до початку змагань капітан литовської команди Таутвідас Венцевічюс повідомив, що через обставини непереборної сили вона не зможе прибути на Волинь... Оскільки часу для заміни на іншого іменитого учасника фактично не було, довелося залучити до турніру юнацьку команду «Шігірюм» із с. Прилуцького Ківерцівського р-ну. Молодь каші не зіпсувала, але, звичайно, не змогла на рівних боротися зі старшими та іменитішими учасниками та в підсумку здобула 4 місце.

Почався ж він із вшанування представниками команд світлої пам'яті Бориса Петровича на кладовищі в с. Воля Любитівська Ковельського р-ну, де він похований.

А потім настав час спортивних баталій в комплексі AdrenalimCity.

Виграли їх білоруські спортсмени з команди «Гольфстрім», перемігши всіх суперників. На другому місці – аматорська команда «Олімп» із с. Милуші Луцького р-ну. А футболісти «ЗМІ Волинь» фінішували на третій сходинці. Змагання проводилися ГО «Форум українських журналістів» у Волинській області, «Спортивної асоціації працівників ЗМІ  Волині», Волинським обласним Центром фізичного здоров'я  населення «Спорт для всіх» за сприяння родини Бориса Клімчука, Благодійного фонду «Волинь-2014», ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», Першої самоврядної аграрної спілки «СПАС», фірми «Ліга-спорт» та низки інших юридичних та фізичних осіб.

Крім цього організатори подбали й про інші види спорту для учасників турніру. Зокрема, відбулися змагання з дартсу, настільного тенісу, а насамкінець українські і білоруські журналісти зіграли ще й у волейбол.

Завершився турнір обговорення подальших планів журналістських команд, аналізом ситуації в інформаційній сфері різних держав та нових форм співпраці на міжнародній арені.

Наш кор.

На фото В'ячеслава БЄЛОВА: під час урочистого відкриття разом із учасниками змагань – старша донька Бориса Клімчука Юлія Троц.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%