Микола Азаров: Україна рухається в Європу

Микола Азаров: Україна рухається в Європу

Напередодні візиту  Президента України Віктора Януковича до Москви серед українців розповсюдились чутки про можливе ухвалення якихось таємних угод із Російською Федерацією. Опозиційні політики натякають на те, що глава держави готовий підписати певні документи для подальшого входження України у Митний Союз, хоча Віктор Янукович втомився повторювати, що європейський вектор для країни залишається незмінним.


Прем’єр-міністр України Микола Азаров в інтерв’ю телеканалу «Інтер» повністю розвіяв ці міфи. Зокрема, він наголосив, що сьогодні немає жодного документа, який би стосувався входження України до Митного Союзу. Немає навіть жодного натяку на це. Те, що міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров висловився, що двері для України у Митний Союз завжди відчинені, – це добре, вважає Микола Азаров, бо є свобода вибору. Але Україна рухається в Європу.
Жоден документ, який виноситься на розгляд міждержавної українсько-російської комісії, не містить грифу «таємно». Всі вони у вільному доступі, повністю відкриті для суспільства. Справа в тому, що за три з половиною роки в України з’явився шанс залагодити проблемні питання з Російською Федерацією, які згубно впливали на економіку країни. Тому не потрібно спекулювати на різних домислах, підкреслив Микола Азаров.
«Для нас двері, як нам кажуть, Європейського Союзу відчинені, і для нас відчинені двері Митного союзу. Це дуже добре , що у нас є можливість вибору й ми вибираємо, і ми вже в цьому визначилися – шлях європейської інтеграції», – наголосив Прем’єр-міністр України
Наш кор.
На фото прес-служби Партії регіонів: Микола Азаров під час виступу на телеканалі «Інтер» дезавуював чутки про вступ України до Митного Союзу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (583) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%