«Золоті» страви

«Золоті» страви


Студентка коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки Юлія Нікончук виборола перше місце під час II Міжнародного кулінарного  конкурсу у Польщі.  

Делегація з Волині вперше  завітала у Європейський центр науки та виховання ОНР в м. Бяла Подляска на грандіозне дійство, яке об’єднало віртуозних майстрів  із Польщі, Білорусії та України. Захід орієнтований на учасників, що прагнуть постійно розвиватися, працювати над розширенням та удосконаленням професійних компетенцій і практичних навичок, збагаченням набутого досвіду з кулінарного мистецтва. Така співпраця мотивує до творчого пошуку та самовдосконалення, підвищує інтерес до поглибленого вивчення фахових дисциплін. 
Юлія Нікончук уже третій рік навчається у коледжі, однак участь у змаганні такого рівня взяла вперше. 
«Нас надзвичайно тепло зустріли у Польщі, дуже дружня атмосфера», – наголошує дівчина. 
За умовами конкурсу, учасники за три години, які були визначені для практичного втілення кулінарних ідей, мали презентувати на розгляд журі два своїх кулінарних витвори: холодну закуску та основну страву. Особлива умова – виключно вегетаріанське меню. 
«Я готувала сирні кульки на волованах з листкового тіста з овочами та вареники зі шпинатним соком, картоплею, квасолею та грибами під вершково-грибним соусом, – розповідає Юлія. – Ми хотіли продемонструвати особливості національної української кухні. Організатори посприяли, аби кожен студент почувався максимально комфортно. Індивідуальне робоче місце було облаштоване плитою, пароконвектоматом та духовою шафою, це дало можливість не залежати від інших учасників у процесі приготування».  
Така співпраця допомагає запозичити позитивний досвід та продемонструвати наявні вміння та навички, популяризувати коледж далеко за межами Волині, вдосконалювати навчальну базу та, як наслідок, рівень випускників відповідних фахових дисциплін. 

Наталія ТКАЧУК.

На фото: Юлія Нікончук, яка в Польщі виграла 1 місце на змаганнях із виготовлення вегетаріанських страв.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%