Забіг на підборах

Забіг на підборах

У Луцьку 29 квітня влаштували «Забіг на шпильках».
Учасники змагалися у двох дистанціях - 100 та 500 метрів. Головна умова участі - висота підборів має бути щонайменше 8 сантиметрів, - передає кореспондент «5 каналу».
 Дійство, яке відбулося під гаслом «Проти раку грудей», організували торгово-розважальний центр «ПортCity» разом з спортивним клубом «Лучеськ» та Благодійним фондом «СТОПРАК». 
150 учасників зголосилися взяти участь у заході, - це навіть більше ніж сподівалися організатори. Цікаво, що серед неординарних бігунів виявилося і 15 чоловіків.
За участь в спортивній акції учасники сплатили благодійні внески у розмірі 50 гривень.
Мета заходу, кажуть організатори, - профілактика та боротьба з раком молочних залоз. Усі зібрані кошти обіцяють спрямувати на боротьбу з недугою. На місці проведення марафону лікарі безплатно обстежували жінок за допомогою пересувного мамографа.
«Хочеться допомогти жінкам, які зіткнулися з такою бідою, щоб вони були здорові і ніколи нікого це не стосувалося», - каже учасниця благодійного забігу Наталія Хомич.
«Багато жінок стоїть в черзі. На жаль, так, виявлені патології, виявлена онкологія. Маємо надію, що завдяки цьому заходу й обстеженню, жінки пройдуть лікування і все в них буде добре», - зазначає співорганізатор благодійного забігу Марія Адамчук.
Наш кор.
Фото з сайта «ВолиньPost».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%