Тріумф прихильників Юлії Тимошенко і Петра Порошенка

Тріумф прихильників Юлії Тимошенко і Петра Порошенка

Ще напередодні волевиявлення громадян у всіх 40 нових ОТГ лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила про масові порушення та зловживання, підкресливши, що чинна влада дозволила їх проводити лише там, де адмінресурс пообіцяв досягнути переможного результату. Але на практиці «біло-сердешні» не мають підстав гнівити Господа.


Активіст облорганізації ВО «Батьківщина», депутат Луцької міськради Андрій Козюра одним із перших повідомив результати волевиявлення в Торчинський ОТГ. Та й лідер обласного осередку цієї партії, теж депутат Луцької міськради від партії Юлії Тимошенко – Валерій Бондарук – напередодні волевиявлення недарма нагадував про переможну тенденцію останніх виборів в ОТГ і наголошував:

«ВО «Батьківщина» завжди за чесний демократичний процес виборів і ми готові захищати результат голосування людей».

Отже, «Свобода», «Самопоміч», «Національний корпус» і «УКРОП» не здобули жодного депутатського місця. Висуванців Аграрної партії – 2. По 4 депутати матимуть «Радикальна партія Олега Ляшка», «Блок Петра Порошенка «Солідарність» і само висуванці. А от у «Батьківщини» – аж12 «багнетів»!

Тому новообраному голові Юрієві Кревському («БПП «Солідарність») доведеться добре подумати, кого брати в союзники під час голосувань за кожне рішення в Торчинській ОТГ. Хоча висновок напрошується очевидний: із опозиціонерами він спільної мови не знайде.

Зате повним ходом святкує президентська партія. Бо виявилося, що серед переможців – і троє кандидатів у депутати, які брали участь у виборах шляхом самовисування за підтримки партії: Ігор Журавлюк, Олена Коновал та Алла Ревуцька.

«Єдина команда! Приємно, що представники «Солідарності» працюватимуть спільно над вирішенням конкретних завдань і вестимуть громаду на новий, якісно кращий, рівень життя. Бажаю новій команді активної роботи, високих результатів та реалізації успішних проектів», – прокоментував партійній прес-службі результати голосування голова облорганізації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк.


Світлана КОМА.

На фото  з відкритих джерел: Андрій Козюра в нічному виборчому штабі «Батьківщини».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%