Юна гордість волинських аграріїв

Юна гордість волинських аграріїв


Минулої суботи, 12 травня, на стадіоні «Спортивне ядро» Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки відбулися дитячі змагання з міні-футболу на Кубок Громадської спілки «СПАС», котра об’єднує найпотужніших виробників сільгосппродукції Волинської та сусідньої Рівненської областей. 

Вони приурочені до Міжнародного дня захисту дітей, який традиційно відзначається у першу неділю червня. Вік юних футболістів – 12-13 років. Коли команди вишикувалися на полі, їх щиро привітали від виконавчої дирекції «СПАСу» Сергій Возняк, представник Федерації футболу України Ігор Лещенко, заступник директора господарства СТзОВ «Городище» Олександр Никонюк та директор  господарства ТОВ «Хавест-Агро» Андрій Ясниський. 
Усі побажали юним майстрам шкіряного м’яча вдалих стартів, чесної та безкомпромісної боротьби і перемоги найсильнішим.
Кожна команда мала зіграти 10 хв., тобто кожен з двох таймів тривав 5 хв.
Участь у турнірі взяли 5 дитячих команд: із ТзОВ «Городище» (с. Городище, Луцький р-н), «Несвіч» (с. Несвіч, Луцький р-н), ФК «Вілія» (смт Млинів, Рівненська обл.), «Камазік» (с. Острожець, Млинівський р-н, Рівненська обл., «KӦRNCHEN» (с. Підлозці, Млинівський р-н, Рівненська обл.).
Засновники та учасники Спілки  популяризують здоровий спосіб життя, футбол серед сільської молоді, а також підвищення рівня спортивної майстерності дитячих футбольних команд. Змагання цьогоріч провели вперше, проте організатори хочуть зробити їх традиційними, щоб участь у них могли взятии ще більше сільських дитячих колективів.

Першими на старт вийшли команди «Камазік» агрофірми «КамАЗ-Агро» та «Несвіч» господарства СГПП «Несвіч». На полі відразу запанувала атмосфера справжнього спортивного азарту. Юним футболістам було не позичати волі до перемого та наполегливості, чого часто-густо не вистачає у дорослому футболі. Хлопці намагалися демонструвати засвоєні фінти та свої навики володіння м’ячем, старалися охопити поглядом поле, аби якнайкраще віддати пас напарнику. Відчувалася також командна зіграність. Щоправда, тренерам команд неодноразово довелося нагадувати своїм підопічним, аби вони грали розкутіше та використовували усю ширину поля. 

Якщо відверто, то футбол був видовищним: атаки хвилями накочувалися то на одні, то на інші ворота. Майстернішими та влучнішими у цьому поєдинку виявилися юні майстри «Камазіка». Уже у першому таймі вони провели два м’ячі у ворота суперника, на які «Несвіч» відповів одним. Такий рахунок був і кінці другого тайму. 
У результаті напруженої боротьби, виру футбольних емоцій, які панували на полі, перемогу здобув дитячий футбольний колектив ФК «Вілія» (тренер Сергій Вишневський). Почесні друге та третє місця зайняли  команди ТзОВ «Городище» (тренер Андрій Смаль) та «KӦRNCHEN» (тренер Петро Грабовський).
Перемогу у номінації «Кращий бомбардир» отримав гравець ФК «Вілія» Олександр Цимбалюк, який забив у ворота суперників 7 м’ячів, кращим воротарем став Роман Консиман з команди ТзОВ «Городище», а кращим гравцем – Дмитро Заєць, який представляє команду «KӦRNCHEN».
Переможці нагороджені кубками, медалями, почесними грамотами та цінними подарунками. 
Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки, грамоти, пам’ятні значки та футбольні презенти.

Олег ЛОКАЧУК.
На фото Вікторії ЧУБАРКО та автора: команди після нагородження; під час урочистого відкриття; епізод гри.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%