Патріотична… халтура

Патріотична… халтура

Помпезно відкритий у м. Ковелі майже 2 роки тому пам’ятник «Борцям за волю України»… дав тріщину і може завалитися ще до Дня Незалежності. Хто винен і що робити?

 

Колеги з ТРК Аверс показали сюжет на цю тему. Картина – дійсно неприглядна. І найгірше, що монумент постав на місце, де в 1990 р. патріоти підняли на бульварі Лесі Українки перший синьо-жовтий стяг, а відкриття пам’ятника, спорудженого 2 роки тому за гроші бюджету Міста залізничників і народного депутата від Ковельського округу №21 Степана Івахіва, відбувалося у День Незалежності за участі мера міста Олега Кіндера

«Вже в  березні 2017-го тріщина вкрила основу пам’ятника. На думку депутатів Ковельради, підрядник робіт не виконав гарантійних зобов’язань, а міська рада в особі мера Олега Кіндера ніяк не відреагувала на халатність. Окрім цього, через деякий час поруч пам’ятника почала руйнуватись й бруківка. Минув рік, як в міській раді озвучували запит, щодо відновлення пам’ятника, але коштів на це досі не  виділили. Тож хто платитиме за ремонт постаменту поки невідомо», – зазначається в сюжеті ТРК «Аверс».

То хто повинен врятувати символ Незалежності, який дав тріщину і може завалитися на чергову річницю найбільшого свята України?

Питання залишається відкритим, і відповідь на нього знають лише Олег Кіндер, Степан Івахів і, звичайно, правоохоронні органи.

Наш кор.

На фото: скрін-шот із телесюжету ТРК «Аверс» про ковельський монумент. 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%