Позапланова перевірка РАЕС

Позапланова перевірка РАЕС На майданчику Рівненської атомної електростанції, яка розташована поруч із Маневицьким р-ном Волині, стартувала позапланова перевірка стану пожежної, техногенної безпеки і цивільного захисту представниками Державної служби надзвичайних ситуацій України.


Як повідомили в прес-службі РАЕС, представники ДСНС України, Головного управління ДСНС України в Рівненській області здійснять перевірку дотримання вимог нормативних актів та оцінять стан пожежної та техногенної безпеки в усіх підрозділах Рівненської АЕС та на її об'єктах.

«Обстеження триватиме з 21 по 25 травня 2018 р. Перевірці підлягають усі об’єкти ВП «Рівненська АЕС» та ВП «Складське господарство». У ході обстеження інспектори перевірять дотримання на РАЕС вимог пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту: стан виконання заходів капітального характеру, справність систем протипожежного захисту й автоматичної пожежної сигналізації, стан систем пожежогасіння, забезпеченість об`єктів усіма необхідними засобами цивільного захисту, а також виконання раніше складених приписів», – зазначається в повідомленні.

За словами представника інспекції, заступника начальника з державного нагляду та контролю Головного управління ДСНС України у Рівненській області Олега Панюка, після зняття мораторію це перша перевірка ДСНС України на РАЕС.

«Востаннє перевірка Рівненської АЕС відбувалась два роки тому. Тоді ж були висунуті зауваження, що потребують вирішення. Ці заходи фінансово затратні та трудомісткі, тому для їх реалізації необхідний час. Як показує практика, керівництво стратегічного об’єкту відкрито йде на діалог, дотримується пожежної та техногенної безпеки й виконує приписи. Впевнені, що інспекція пройде злагоджено та відкрито. По завершенню обстеження буде складено акт щодо стану пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на Рівненській АЕС», – підкреслив Олег Панюк.

«У повному сприянні та підтримці в роботі інспекційної комісії запевнив головний інженер – перший заступник генерального директора РАЕС Павло Ковтонюк. Він зауважив, що безпечне та стабільне виробництво екологічно чистої електричної та теплової енергії є головним завданням Рівненської АЕС. А безпека та охорона довкілля залишаються основними пріоритетами в діяльності електростанції», – наголошує прес-служба РАЕС.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Вікторії ПАШКЕВИЧ: співробітники РАЕС і ДСНС перед початком перевірки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%