Оцет – незамінний помічник у господарстві

Оцет – незамінний помічник у господарстві

Боротьба з бур’янами
Білий оцет – природний гербіцид. Налийте його в пляшку з розпилювачем і обробіть бур’яни: це допоможе швидко від них позбутися.

Боротьба з грибковими інфекціями
Якщо ваші рослини уражені грибком, їх можна обробити розчином оцту, тому що це природний фунгіцид. Змішайте дві чайні ложки оцту з настойкою ромашки. Розпорошіть суміш кімнатної температури на рослини, уражені грибком.

Рішення проблем, пов’язаних з кислотністю грунту
Якщо грунт недостатньо кислий через жорсткість води, цю проблему можна вирішити за допомогою оцту. Просто поливайте ті ділянки, які страждають від нестачі кислотності, оцтовим розчином – 50 мл оцту на кожен літр води.

Очищення глиняних горщиків
У процесі використання квіткові горщики (особливо з глини), мають тенденцію поглинати мінерали, кальцій та інші речовини. В результаті вони втрачають блиск і стають непридатними для рослин. Щоб вирішити цю проблему, опустіть горщики в розчин з води і оцтом (в пропорції 50:50) приблизно на годину. Після цього вони будуть майже як нові!

Очищення садових інструментів
Буває так, що садові інструменти залишилися під дощем або просто забруднилися. Для того, щоб повернути їм колишній вигляд, потрібно занурити їх в оцет, або розпорошити його і втерти в інструмент ганчірочкою. Таким чином ви зможете навіть видалити іржу. Крім того, садові інструменти будуть захищені від інфекцій та грибків!
Довге цвітіння зрізаних квітів
Якщо ви зрізали в саду квіти і принесли їх додому, не забувайте, що в воді вони не будуть довго радувати своїм цвітінням. Спробуйте поставити квіти в суміш, що складається з води (на половину висоти вази), ложки цукру і столової ложки оцту. У такому «сиропі» зрізані квіти простоять набагато довше.

Тримайте домашніх і диких тварин подалі від рослин
Немає необхідності цілодобово стежити, щоб тварини не копалися в квітах. Є дуже простий спосіб відучити їх від цього. Візьміть шматок тканини і змочіть її в оцті. Намотайте її на палицю і вставте в землю в безпосередній близькості від рослини, яку облюбувала ваша тварина. Повторюйте процес кожні шість днів, і незабаром тварина перестане підходити до цієї рослини.

Захистіть дерева від мух і комарів
Якщо ви втомилися від комарів, які з’явилися навколо ваших фруктових дерев – позбудьтеся від них за допомогою оцту. У пластиковий контейнер налийте 250 мл води, 125 мл оцту і додайте туди 100 г цукру. Все перемішайте, накрийте поліетиленовою плівкою і зробіть в ній невеликі отвори. Розмістіть цю нехитру пастку поруч з деревом, і проблема швидко вирішиться.

Проженіть комах
Якщо ви вирощуєте в горщиках цінні рослини, ви отримаєте неприємний сюрприз, виявивши, що їх поїдають равлики або там оселилися мурахи. Щоб уникнути цього, можна протерти горщик тканиною, змоченою в оцті. Повторюйте цей процес кожні три дні: всі паразити підуть, а ваші улюблені рослини будуть процвітати!

Фото з сайта Ukr.media.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%