Співпраця з польськими партнерами

Співпраця з польськими партнерами


Директор коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки Станіслав Щеблюк підписав договір про співпрацю з ректором Старопольської вищої школи в Кельцях (Польща) Яном Телусом. 

«Це – логічне продовження активної та тривалої роботи з польськими колегами, основними напрямками якої є пошук шляхів та заходи забезпечення збалансованого розвитку професійної підготовки студентів, вдосконалення теоретичних знань, впровадження кращих закордонних практик у навчальний процес», – зауважив директор. 
Коледж технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки шляхом інтернаціоналізації відкривається для міжнародної конкуренції. Зокрема, завдяки такій двосторонній співпраці передбачається запровадження спільних програм, подвійних дипломів і ступенів. Диплом міжнародного зразка визнається як у межах держави, так і  за кордоном.  
 «Така форма співробітництва сприяє збільшенню мережі контактів із закордонними спеціалістами у руслі викладацького та дослідницького обміну. Поглиблення міжнародної спеціалізації та кооперації у сфері наукових досліджень та розробок. Сприятиме вивченню особливостей викладання, новітніх методик, способів організації навчального процесу. Договір передбачає короткотермінові обміни студентами для участі у конференціях та культурних заходах», – наголосив Станіслав Щеблюк.
Міжнародне партнерство дозволяє отримати переваги на міжнародному ринку праці. Сприятиме підготовці освічених та висококваліфікованих кадрів.
Підписання угоди зробить можливою участь студентів в міжнародних програмах, симпозіумах, конференціях та семінарах, які відбуватимуться спільно із представниками інших країн. 
Для студентів та працівників нашого коледжу та Старопольського університету  –  це  додатковий науковий ріст, даткова нагода для спілкування  з групами міжнародних студентів та самопрезентації у сусідній державі. Посилення інтеграційного потенціалу сприятиме підвищенню внутрішніх наукових та освітніх стандартів.

Наталія ПОЛЯКОВА.
На фото: Станіслав Щеблюк та Ян Телус.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%