Чемпіонський почерк

Чемпіонський почерк

«Спортивні перемоги – спонукають перемагати у житті!» 

Неодноразова чемпіонка Волині з плавання, призерка чемпіонату України, кандидат у майстри спорту – це далеко не повний перелік відзнак студентки коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки Христини Герасимюк. 
Завдяки спортивним здобуткам, знаної на весь край вихованки,  коледж традиційно очолює турнірну таблицю на перегонах з плавання під час щорічних спартакіад  міста та області. Нині її приклад надихає на перемоги та заохочує до роботи над собою. Однак такому успіху передували роки наполегливих та виснажливих тренувань. 
«У шестирічному віці, – пригадує дівчина, – бабуся  привела мене у басейн. З першого заняття я закохалася у цей вид спорту, із нетерпіння очікувала на тренування. Згодом спорт забирав усе більше часу, не було місця звичайним дитячим розвагам та прогулянкам. Натомість таке захоплення – хороша нагода розвиватися». 
Постійні змагання, участь у яких для дівчини звична справа, нагода подорожувати та набути чимало цікавих знайомств.  
Спорт гартує характер, впливає на моральні якості, розвиток вольової та емоційної сфер людини, естетичних i етичних уявлень i потреб.   
«Коли я вступила на навчання у коледж, була приємно здивована: тут викладачі надзвичайно заохочують дітей до занять спортом. Однак, безперечно, поєднувати навчання та спорт надзвичайно важко, – пригадує Христина Герасим’юк (на фото) перші місяці навчання. – Адміністрація закладу та куратор групи багато зробили для того, аби я навчалася і не залишила спорт, адже тут підтримують ініціативних студентів, які мають високу мету. Виснажливі тренування, втома та постійні вагання у правильності свого вибору – усе це минає коли ти піднімаєшся на п’єдестал та отримуєш бажану нагороду, заради цього варто працювати».

Разом із Христиною спортивний престиж закладу захищає студентка 4-го курсу коледжу Марія Баєва (на фото). Дівчина з 5 років займається плаванням. 
«Свою спортивну кар’єру розпочала ще у Ковелі, – розповідає дівчина. – А після вступу у коледж продовжила займатися вже у Луцьку. Протягом тринадцяти років брала участь у обласних, міських  та всеукраїнських чемпіонатах. На своєму рахунку маю 21 медаль. Постійно беру участь у змаганнях у складі збірної команди коледжу».

У час розвитку інформаційних технологій такі орієнтири життєво необхідні для молоді, Адже проблема збереження та зміцнення здоров’я студентської молоді у наш час набула особливої актуальності. Це пов’язано з тим, що нині у нашій державі майже  90% студентів мають серйозні відхилення в стані здоров’я, кожного п’ятого студента віднесено до підготовчої чи спеціальної медичної групи або звільнено за станом здоров’я від фізичних навантажень, більше 70% студентів мають низький і нижчий від середнього рівні соматичного здоров’я. 
Масові оздоровчі, фізкультурні і спортивні заходи, які відбуваються в цьому навчальному закладі при активній участі викладачів фізичного виховання, спрямовані на широке залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою і спортом, на зміцнення здоров’я, вдосконалення фізичної і спортивної підготовленості. У позаурочний час у коледжі діють різноманітні спортивні секції. 
Збереження та зміцнення здоров’я студентів є одним з основних завдань коледжу технологій, бізнесу та права. Завдяки старанням викладачів тут повною мірою  реалізуються здоров’язберігаючі та здоров’яформуючі технології. Тут усе більше студентів обирають спорт, прагнуть досягати високих результатів та підкорюють найвищі вершини.

Наталія Ткачук.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%