Це – купа лайна!

Це – купа лайна!

Заступник голови облорганізації партії «УДАР» Ігор Алексеєв заявляє, що розповсюджене невідомими особами фальшиве повідомлення про причетність столичних соратників до відеоролику з елементами гомосексуалізму – спроба дискредитувати їхню організацію. А чутки про вихід волинських ударівців із загальноукраїнської структури, яку очолює Віталій Кличко, є грубою провокацією.

Отже, 19 грудня в одній із соціальних мереж було розповсюджене повідомлення, де увазі користувачів пропонується відео сексуальної оргії за участі двох чоловіків, один із яких – дуже схожий на журналіста та одного з активістів Євромайдану Віталія Портнікова. Окрім цього, анонімне джерело повідомило про реакцію на цей факт волинських ударівців:
«Гомосексуалізм та педофілія є несумісними з релігійними та моральними традиціями Волині. Волинь це не місце для розпусти!», говориться в заяві організації «Удар-Волинь». Також у заяві міститься вимога про те, щоб лідери опозиційних сил негайно засудили огидливу поведінку відомого журналіста та активіста Євромайдану».
Як повідомив заступник голови облорганізації партії «УДАР», недавній кандидат у народні депутати по Луцькому округу №22 Ігор Алексеєв, його партія не має жодного стосунку ні до відео, ні до фальшивої заяви. Ігор Володимирович пояснює такі провокації з намаганням дискредитувати в очах суспільства активістів Євромайдану.
«За великим рахунком, все це – купа лайна!», – підсумував Ігор Алексеєв.
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: ось у такому вигляді користувачам однієї з соціальних мереж намагаються показати активістів Євромайдану…

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (193) - 86.2%
Пізно (7) - 3.1%
Яка різниця? (7) - 3.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (9) - 4%
Мені байдуже (7) - 3.1%