Учень, учитель, школа…

Учень, учитель, школа…

Цими днями в стінах Палацу учнівської молоді лучани відзначили урочисте свято «Учень та учитель року - 2018». 

Вітали призерів та переможців всеукраїнських предметних олімпіад, науково-дослідницьких робіт МАН, творчо-інтелектуальних конкурсів і спортивних змагань, які своєю працею, розумом та творчими здобутками принесли славу м. Луцьку, а також педагогів, чия мудрість, досвід, професійна майстерність і прагнення до досконалості, зібрані воєдино, допомогли їм досягнути цих вершин. У рамках заходу нагородили переможців особливими відзнаками.
Для того, щоб привітати учнів та висловити подяку найкращим педагогам, сюди завітали секретар міської ради, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, депутати Луцької міської ради, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, голова міського комітету профспілки працівників освіти та науки Галина Василенко, працівники освіти, міського методичного кабінету, керівники навчальних закладів та батьки учнів.
– Сьогодні світле свято, яке ми щорічно чекаємо. Це свято тих, хто переконував, боровся і ставав кращим. Наші діти є прикладом для багатьох дорослих. Прикладом того, як вони виборюють та досягають успіхів, – зазначив Григорій Пустовіт під час своєї промови. – 129 учнів сьогодні є переможцями загальноукраїнських конкурсів та прикладами для всієї України. Це наше місто, наше обличчя. Це досягнення нашої освіти. Я вірю, що наше місто Луцьк, як і Волинська область, як і Україна, має прекрасне майбутнє, тому що у нас є настільки талановиті, здібні учні та прекрасні вчителі. 
Школярів-переможців нагородили дипломами управління освіти Луцької міської ради у номінації «Навчальні та творчі досягнення».  
Голова комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, науки, культури, мови Луцької міської ради Майя Шостак вручила 22 школярам за високі досягнення сертифікати на отримання річної іменної стипендії від міськради.
За результатами фахових змагань у Луцьку 43 педагоги отримали відзнаки за інноваційні підходи до навчально-виховного процесу і передові педагогічні ідеї, запроваджені у практику. 

Олена РОМАНЮК.                                       
На фото «Волинської правди»: Палац учнівської молоді м. Луцька.                                                      

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%