У громади з’явився свій бренд!

У громади з’явився свій бренд!


18 травня відбулася презентація бренду Боратинської громади. Створила його, співпрацюючи з громадою, команда проекту Brandville – соцпроект студії дизайну Logogo, спрямований на покращення візуального іміджу українських сіл. 

«Не дивно, що наша громада розпочала створення бренду. Адже сьогодні свої логотипи, бренди мають найпрогресивніші держави та найбільші компанії в світі. Сьогодні потрібно створювати цінність і ми за крок до неї», – розповів депутат об’єднаної громади Анатолій Левчук.
Після перемоги у конкурсі, для розроблення бренду вивчали місцевість території Боратинської громади, побут, шукали особливості кожного населеного пункту та що між ними спільного.
«Ми зрозуміли, що 12 сіл можна умовно розподілити на три напрями: Боратинський, Промінський та Баївський. Після вивчення громади можемо зробити висновок, що тут роблять все для людей. Йде постійна робота над просуванням своєї громади. Та й загалом тут живуть ініціативні, сучасні й успішні люди. Це наше особисте враження. Боратинська громада з великими перспективами і можливостями», – поділився дизайнер Тарас.
Учасники Brandville після всього дослідження зрозуміли, що в центрі логотипу має бути людина – обличчя громади. Боратин визначили, грубо кажучи, як столицю в ОТГ, тому й винесли в назву. А підназва – сила об’єднаних громад. Тобто, Боратин – це сила об’єднаних громад. 

Окрім того, дизайнери хотіли показати динаміку й прогрес в логотипі, тому зобразили їх у вигляді трьох різнокольорових стрілочок, бо існує три стратегічні напрями розвитку громади. Трішки їх видозмінили і отримали трьох людей, які виходять з однієї точки. Ці люди стоять разом і об’єднуються, розвиваються. Потім дизайнери побачили, що цей логотип нагадує корону або ж діамант, що підкреслює винятковий статус громади. 
Очільник громади Сергій Яручик зауважив, що приємно бачити вже друзів Боратинської громади Олександру і Тараса, які створювали бренд для громади. За його словами, вони за час створення логотипу активізували місцевих жителів.
«Вони нас почули. І вперше створювали бренд громади, а не однієї місцевості, як зазвичай. Для нас ця подія – історичний момент. Від сьогодні ми житимемо з новим брендом, який допоможе популяризувати та розвивати нашу громаду. Надіємося, що він буде ще одним маленьким кроком вперед на шляху розвитку нашої громади», – розповів Сергій Яручик.

Наш кор.
На фото: бренд Боратинської громади.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%